Отримайте безоплатний доступ до онлайн-сервісу TAXER!

Отримайте безоплатний доступ до онлайн-сервісу TAXER!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Більшості підприємців знайоме почуття невизначеності, пов’язане з податковим обліком. Навіть якщо ви з часом освоїлися в цій непростій галузі, доводиться витрачати багато часу тільки на те, щоб залишатися в курсі останніх змін у податковому кодексі. Kharkiv IT Cluster разом із TAXER у рамках проєкту IT Cluster in the Cloud підготували унікальні можливості для вас!

Спробуйте онлайн-сервіс Таксер для самостійного ведення бухгалтерського обліку, автоматичного формування звітності, генерації первинних документів та ліквідаційної звітності!

За допомогою Таксера можна сплачувати податки, формувати звітність, стежити за станом розрахунків із бюджетом — особистий кабінет сервісу синхронізується із Кабінетом платника податкової.

Та найголовніше — у рамках програми всі учасники отримують безкоштовний доступ до особистого кабінету на 3 місяці з можливістю продовжити користування сервісом, якщо він вам сподобається!

Кому це буде корисно:

 • українським підприємцям та компаніям, які були змушені виїхати за кордон, але продовжують працювати та підтримувати свою діяльність в Україні;
 • бухгалтерам за кордоном;
 • особам, які відповідають за вчасне звітування та сплату податків підпорядкованих їм ФОПів;
 • ФОПам, які ведуть самостійно свій облік.

Для участі потрібно бути ФОПом на спрощеній системі оподаткування (або мати бажання зареєструвати ФОП) та зареєструватись в Таксері.

Що ви отримаєте:

 • доступ та активацію пакету;
 • покрокова відеоінструкція та саппорт;
 • закритий чат для учасників програми (обговорення онлайн тощо);
 • бонус — допомога в отриманні дистанційної консультації від юридичного та бухгалтерського відділу, поданні звітності, сплаті податків та поінформованості всіх податкових подій в Україні.

Щоб скористатися Таксер, заповніть форму за посиланням або натисніть кнопку нижче 👇

👉 Заповнити форму 👈

 

 

Рекомендовані матеріали

 1. TAXER як економіка переживає втрати від війни
 2. Навіщо хвалити, якщо працівники й так працюють? Поради від Аліси Заяц, експертки TAXER
 3. Як підвищити продуктивність команди служби підтримки Поради від експертки Taxer

Коментарі