GlobalLogic

Співпраці GlobalLogic та Harmonic — 10 років. Замість святкування компанія передасть кошти до Повернись живим

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Українські інженери GlobalLogic разом з американською компанією Harmonic створюють технології потокової передачі відео та широкосмугового доступу. 12 листопада виповнюється 10 років їх співпраці, проте замість святкування команда ІТ-компанії GlobalLogic перекаже кошти фонду «Повернись живим».

Harmonic створює продукти для компаній, що займаються відео, широкосмуговим зв’язком та медіа, які зменшують енергоспоживання до 70%. З 2012 року розвивати ці технології допомагає український офіс GlobalLogic. За цей час українська команда проєкту зросла більше ніж вдесятеро, і навіть після початку повномасштабного вторгнення не зупинилась ні співпраця, ні пошук нових талантів.

Сьогодні це один із найбільших проєктів ІТ-компанії GlobalLogic за чисельністю команди: до нього залучено більш як 300 фахівців. До 10-річного ювілею співпраці інженери діляться, що особливо цінують проєкт за можливість працювати з сучасними технологіями, навчатися, обмінюватися досвідом з міжнародними командами та просувати власні ідеї.

“Команда проєкту перетворює ідеї на революційні продукти, що використовуються мільйонами людей, – ділиться Артем Чурін, директор з інжинірингу GlobalLogic. – Ми радіємо такій довготривалій та плідній співпраці. Святкування річниці відкладаємо, разом з тим вирішили з цієї нагоди підтримати ЗСУ. Адже саме завдяки збройним силам робота нашої української команди залишається можливою, а інженери можуть й надалі впливати на майбутнє стримінгових технологій.”

Замість святкування 10-річчя співпраці GlobalLogic перекаже кошти до «Повернись живим». Гроші підуть на обладнання, яке допомагає рятувати життя військових, зокрема, тепловізійну оптику, квадрокоптери, автомобілі, системи захисту та розвідки. Компанія підтримувала фонд і раніше: в лютому переказала на його потреби 1 мільйон гривень, а на останньому благодійному вечорі у Львові інженери зібрали для допомоги майже півмільйона гривень для фонду.

Про GlobalLogic

GlobalLogic — лідер у сфері цифрової інженерії. Ми допомагаємо провідним світовим брендам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг й експертизу в галузі даних, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Ми ділимося нашою глибокою експертизою з клієнтами у сферах автопрому, комунікацій, фінансових послуг, охорони здоров’я, промисловості, медіа і розваг, напівпровідників і технологій. GlobalLogic — компанія групи Hitachi, що входить до складу Hitachi, Ltd. (TSE: 6501). Ми розвиваємо соціальні інновації за допомогою даних і технологій, щоб підвищувати якість життя людей у всьому світі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. GlobalLogic
  2. GlobalLogic долучається до підтримки фонду «Діти Героїв», який опікується малечею, що втратила одного чи обох батьків внаслідок війни.
  3. GlobalLogic

Коментарі