GlobalLogic

Співпраці GlobalLogic та Harmonic — 10 років. Замість святкування компанія передасть кошти до Повернись живим

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Українські інженери GlobalLogic разом з американською компанією Harmonic створюють технології потокової передачі відео та широкосмугового доступу. 12 листопада виповнюється 10 років їх співпраці, проте замість святкування команда ІТ-компанії GlobalLogic перекаже кошти фонду «Повернись живим».

Harmonic створює продукти для компаній, що займаються відео, широкосмуговим зв’язком та медіа, які зменшують енергоспоживання до 70%. З 2012 року розвивати ці технології допомагає український офіс GlobalLogic. За цей час українська команда проєкту зросла більше ніж вдесятеро, і навіть після початку повномасштабного вторгнення не зупинилась ні співпраця, ні пошук нових талантів.

Сьогодні це один із найбільших проєктів ІТ-компанії GlobalLogic за чисельністю команди: до нього залучено більш як 300 фахівців. До 10-річного ювілею співпраці інженери діляться, що особливо цінують проєкт за можливість працювати з сучасними технологіями, навчатися, обмінюватися досвідом з міжнародними командами та просувати власні ідеї.

“Команда проєкту перетворює ідеї на революційні продукти, що використовуються мільйонами людей, – ділиться Артем Чурін, директор з інжинірингу GlobalLogic. – Ми радіємо такій довготривалій та плідній співпраці. Святкування річниці відкладаємо, разом з тим вирішили з цієї нагоди підтримати ЗСУ. Адже саме завдяки збройним силам робота нашої української команди залишається можливою, а інженери можуть й надалі впливати на майбутнє стримінгових технологій.”

Замість святкування 10-річчя співпраці GlobalLogic перекаже кошти до «Повернись живим». Гроші підуть на обладнання, яке допомагає рятувати життя військових, зокрема, тепловізійну оптику, квадрокоптери, автомобілі, системи захисту та розвідки. Компанія підтримувала фонд і раніше: в лютому переказала на його потреби 1 мільйон гривень, а на останньому благодійному вечорі у Львові інженери зібрали для допомоги майже півмільйона гривень для фонду.

Про GlobalLogic

GlobalLogic — лідер у сфері цифрової інженерії. Ми допомагаємо провідним світовим брендам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг й експертизу в галузі даних, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Ми ділимося нашою глибокою експертизою з клієнтами у сферах автопрому, комунікацій, фінансових послуг, охорони здоров’я, промисловості, медіа і розваг, напівпровідників і технологій. GlobalLogic — компанія групи Hitachi, що входить до складу Hitachi, Ltd. (TSE: 6501). Ми розвиваємо соціальні інновації за допомогою даних і технологій, щоб підвищувати якість життя людей у всьому світі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

 1. GlobalLogic купує Hexacta
 2. GlobalLogic
 3. ІТ-компанія GlobalLogic представила медичні розробки українських інженерів на міжнародному форумі UNBROKEN
 4. GlobalLogic долучається до підтримки фонду «Діти Героїв», який опікується малечею, що втратила одного чи обох батьків внаслідок війни.
 5. Застосування ІТ прискорить відбудову України на 20%
 6. Технологія Digital Twins підвищує ефективність виробництва до 300% - оцінка GlobalLogic
 7. IT Pet Project Student Competition
 8. GlobalLogic
 9. GlobalLogic
 10. Українські інженери працюватимуть над софтом для автомобілів майбутнього
 11. GlobalLogic

Коментарі