GlobalLogic купує Hexacta

GlobalLogic купує Hexacta – інноваційну фірму в Латинській Америці

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія GlobalLogic продовжує стратегічне розширення: додає нові сервісні можливості, залучає інженерні таланти та розвиває присутність поблизу основних ринків зосередження клієнтів.

GlobalLogic, компанія групи Hitachi і лідер у сфері цифрової інженерії, оголосила про придбання Hexacta – пан-латиноамериканської компанії цифрової інженерії та обробки даних. Придбання є частиною стратегії GlobalLogic щодо розширення своїх пропозицій і збільшення виняткових інженерних талантів.

Понад 20 років Hexacta успішно надає високоякісні послуги з розробки програмного забезпечення, ІТ-консультацій, UI/UX дизайну, аналітики даних. Орієнтація Hexacta на клієнта та досвід на всіх етапах життєвого циклу розробки ПЗ допомогли створити базу лояльних клієнтів серед всесвітньо відомих брендів. Організації продовжують інвестувати в створення нових цифрових продуктів, платформ і досвіду, щоб ефективніше залучати клієнтів, створювати нові джерела доходу та ставати більш стійкими. Ця триваюча хвиля трансформації створює високий попит на цифрову інженерію, яку забезпечують GlobalLogic і Hexacta.

Завдяки придбанню відомих фірм-розробників програмного забезпечення з кваліфікованими фахівцями, GlobalLogic продовжуватиме задовольняти високий ринковий попит клієнтів у всьому світі.

Hexacta зміцнює вже успішну присутність GlobalLogic у Латинській Америці. Команда інженерів Hexacta володіє глибоким досвідом роботи з великими даними та аналітикою, хмарними сервісами, розробкою повного стека та тестуванням — усе це є основними можливостями, необхідними для створення передових цифрових продуктів і платформ. А стратегічне розташування Hexacta ідеально підходить для клієнтів у Північній та Південній Америці через часову та культурну близькість. Hexacta об’єднує 800 співробітників у 10 центрах в Аргентині, Колумбії, Перу, Сполучених Штатах і Уругваї під егідою GlobalLogic.

«Працюючи на стику проєктування, розробки та даних, GlobalLogic продовжує залишатися партнером, який допомагає клієнтам трансформувати та модернізувати їхні цифрові продукти та послуги, — говорить Нітеш Банга, президент і генеральний директор GlobalLogic. – З додаванням Hexacta ми зміцнюємо наше портфоліо послуг та інженерних можливостей. Ми вітаємо нових членів команди та сподіваємося на наші майбутні спільні успіхи».

«Впродовж останніх двох десятиліть ми старанно працювали над розвитком талантів і здібностей для надання передових послуг нашим клієнтам, — сказав Хуан Наварро, засновник і керуючий партнер Hexacta. – Приєднавшись до GlobalLogic і ширшої екосистеми Hitachi Group, ми можемо вивести ці можливості на набагато більший ринок. Ми з нетерпінням чекаємо приєднання до родини GlobalLogic у цій захоплюючій подорожі».

Це придбання дозволить GlobalLogic збільшити переваги Hitachi в інформаційних технологіях (ІТ), операційних технологіях (ОТ) і продуктах, а також прискорити зростання, допомагаючи розширити бізнес Lumada. Умови угоди не розголошуються. Згідно з угодою, Hexacta продовжить працювати зі своїм існуючим керівництвом і персоналом як дочірня компанія, що повністю належить GlobalLogic. Угода підлягає звичайному схваленню регуляторних органів і очікується, що вона буде завершена до кінця першого кварталу 2023 року.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. GlobalLogic відкрили фотовиставку “Рік Стійкості” та зібрали 1,5 мільйона гривень для “Повернись живим”
  2. GlobalLogic
  3. ІТ-компанія GlobalLogic представила медичні розробки українських інженерів на міжнародному форумі UNBROKEN
  4. GlobalLogic долучається до підтримки фонду «Діти Героїв», який опікується малечею, що втратила одного чи обох батьків внаслідок війни.
  5. Застосування ІТ прискорить відбудову України на 20%
  6. GlobalLogic
  7. Технологія Digital Twins підвищує ефективність виробництва до 300% - оцінка GlobalLogic
  8. IT Pet Project Student Competition
  9. Українські інженери працюватимуть над софтом для автомобілів майбутнього

Коментарі