ІТ-компанія GlobalLogic представила медичні розробки українських інженерів на міжнародному форумі UNBROKEN

ІТ-компанія GlobalLogic представила медичні розробки українських інженерів на міжнародному форумі UNBROKEN

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

На міжнародному форуму UNBROKEN у Львові фахівці GlobalLogic презентували інноваційні розробки у сфері медичних технологій. Українські інженери долучені до проєктів ключових медичних компаній, які займають майже 10% світового ринку охорони здоров’я.

На форумі відбулась виставка новітнього обладнання для реабілітації, а це понад 40 сучасних зразків іноземного та українського виробництва: біонічні протези, роботизовані системи руху, екзоскелети, роборукавиці, системи для мобілізації організму тощо.

Так, серед розробок українських інженерів GlobalLogic — система моніторингу стану пацієнта через “хмару”. Розробка дозволяє автоматично збирати дані про пацієнта й передавати їх у хмарне сховище, а звідти — у медичну систему лікарні. Це рішення дозволяє відносно недорого й без заміни старого обладнання оптимізувати збір даних та уникнути помилок під час ручного введення.

Також, українські інженери створюють софт для обладнання для донації крові, яким вже користується 70% західного ринку. Такий пристрій дозволяє проконтролювати процес донації крові та зробити його безпечним.

Ще одна розробка, до якої залучені українські IT-спеціалісти — “розумні” дефібрилятори”. Інженери створюють програмне забезпечення для пристроїв, які проводять первинну діагностику організму хворого та визначають необхідність використання дефібрилятора. Це важливо, оскільки під час процедури дефібриляції через організм людини проходить струм з напругою від 4000 до 7000 Вт – така дія є травматичною, а тому проводити її без крайньої потреби протипоказано. Упродовж останніх декількох років інженери також допомагають розробляти нове покоління дефібрилятора для спеціальних служб, зокрема для військових та поліції. Такі пристрої призначені для використання у важкодоступних місцях, наприклад під час польоту на гелікоптері чи пересуванні у службовому авто.

“Працювати у сфері медицини та створювати технології для охорони здоров’я — це і великий внесок у покращення життя людей, і велика відповідальність водночас. Адже твій код, розробка, яку створює команда, напряму впливає на якість життя людини, її здоров’я. Довіра до наших інженерів у сфері медицини свідчить про високий рівень кваліфікації українських айтівців.” — зазначає молодший віцепрезидент з інжинірингу GlobalLogic Ігор Костів.

На форумі був представлена новітня розробка стартапу Allbionics.ai — біонічний протез руки, який допомагає відновити можливості людини після ампутації. Цей протез використовує спеціальні сенсори для зчитування команд з м’язів руки користувача та дозволяє виконувати різні хвати і рухи. Allbionics.ai впроваджує технології 3д сканування кінцівок для виготовлення індивідуальних кріплень та протезів, які підходять для кожного пацієнта з урахуванням його анатомії. Це має забезпечити комфорт та високу якість життя людей, які зіткнулися з втратою кінцівки.

Інженери GlobalLogic долучились до цього гуманітарного проєкту та розробили менеджмент-систему для управління та налаштування протеза, вебплатформу для подачі заявки пацієнтом на протезування, алгоритми з використанням машинного навчання для контролю та виконання команд від людини до протеза.

Такі проєкти є доповненням величезного внеску, який українські інженери роблять у розвиток інноваційної медицини в Україні та світі.

Про GlobalLogic

GlobalLogic — лідер у сфері цифрової інженерії. Ми допомагаємо провідним світовим брендам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг й експертизу в галузі даних, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Ми ділимося нашою глибокою експертизою з клієнтами у сферах автопрому, комунікацій, фінансових послуг, охорони здоров’я, промисловості, медіа і розваг, напівпровідників і технологій. GlobalLogic — компанія групи Hitachi, що входить до складу Hitachi, Ltd. Ми розвиваємо соціальні інновації за допомогою даних і технологій, щоб підвищувати якість життя людей у всьому світі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. 23 млн європейців захищені від кіберзагроз завдяки розробці українських інженерів
  2. GlobalLogic відкрили фотовиставку “Рік Стійкості” та зібрали 1,5 мільйона гривень для “Повернись живим”
  3. GlobalLogic купує Hexacta
  4. Кого потребує ІТ індустрія у 2023 році
  5. GlobalLogic
  6. Технологія Digital Twins підвищує ефективність виробництва до 300% - оцінка GlobalLogic

Коментарі