GlobalLogic

GlobalLogic увійшла до Рейтингу стійкості Forbes. Що допомагає бізнесу бути стійким?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Журнал Forbes опублікував рейтинг, до якого увійшло 30 українських компаній з різних галузей, що найстійкіше проходять випробування повномасштабною війною. Лідерство стійкості належить IT-галузі, зокрема компанії GlobalLogic. Успішно розвивати бізнес в Україні глобальній IT-компанії допомагає План безперервності бізнесу та пріоритет у турботі про команду.

Для підготовки рейтингу редакція Forbes оцінювала компанії за багатьма факторами, серед них: кількість фахівців та відкритих позицій, поточний стан компанії в порівнянні з минулим роком, динаміка виторгу, плани на майбутнє тощо. Станом на жовтень продуктивність команди GlobalLogic Ukraine відновилась на 97% від довоєнного рівня.

З початку війни компанія стала єдиною з трійки найбільших українських ІТ-компаній, що зросла в людях. Наразі має 318 відкритих позицій і в наступному році планує залучити до співпраці ще тисячу спеціалістів в Україні. Крім того, під час широкомасштабної війни GlobalLogic увійшла до топ-3 найкращих ІТ-роботодавців України за вибором студентів та отримала премію HR-бренд Україна 2022.

Люди – головний пріоритет бізнесу у складні часи

Зберегти бізнес та продовжити розширення компанії дозволив завчасно впроваджений План безперервності бізнесу. Він гарантує два пріоритети: безпеку і добробут фахівців компанії, а також виконання зобов’язань перед клієнтами. GlobalLogic забезпечила евакуацію фахівців та їх родин з найбільш небезпечних регіонів на захід країни, здійснила додаткові грошові виплати, зберегла за кожним членом команди місця на проєктах. Також компанія приділяє увагу ментальному й фізичному здоров’ю своїх людей: спеціалісти можуть скористатись Healthcare Benefits Program та Wellbeing Deposit, звернутися за допомогою на внутрішню гарячу лінію тощо.

“Понад 10 років наша компанія має Business Continuity Plan. Він про людей і для людей, бо це – найголовніша цінність для GlobalLogic. Саме турбота про команду зрештою забезпечує стійкість бізнесу, – розповідає віцепрезидентка GlobalLogic Анна Щербакова. – Спеціалісти продовжують ефективно працювати навіть з бомбосховищ, до всього ще й встигають волонтерити у вільний час. Завдяки внеску кожного фахівця всі наші релізи відбулись своєчасно, а деякі клієнти отримали результат навіть раніше, ніж очікували.”

Технічне забезпечення стікості бізнесу

Безперервність бізнесу з технічної точки зору можлива завдяки безперебійному доступу до електрики та інтернет-з’єднання. Офіси компанії завчасно обладнали укриттями, дизель-генераторами та підвозом палива для них, а також кількома альтернативними способами доступу до інтернету в обхід територій рф і Білорусі.

ІТ-сфера в Україні стала єдиною, яка попри війну показала зростання в порівнянні з минулим роком — на 27%. Також збільшується і частка IT в експорті послуг: вона зросла на 16% у порівнянні з 2021 і склала 48%, тож індустрія і надалі залишатиметься одним з ключових донорів економіки України.

Про GlobalLogic

GlobalLogic — лідер у сфері цифрової інженерії. Ми допомагаємо провідним світовим брендам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг й експертизу в галузі даних, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Ми ділимося нашою глибокою експертизою з клієнтами у сферах автопрому, комунікацій, фінансових послуг, охорони здоров’я, промисловості, медіа і розваг, напівпровідників і технологій. GlobalLogic — компанія групи Hitachi, що входить до складу Hitachi, Ltd. (TSE: 6501). Ми розвиваємо соціальні інновації за допомогою даних і технологій, щоб підвищувати якість життя людей у всьому світі.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. GlobalLogic купує Hexacta
 2. GlobalLogic
 3. GlobalLogic долучається до підтримки фонду «Діти Героїв», який опікується малечею, що втратила одного чи обох батьків внаслідок війни.
 4. Застосування ІТ прискорить відбудову України на 20%
 5. Forbes 30 Under 30
 6. GlobalLogic
 7. Технологія Digital Twins підвищує ефективність виробництва до 300% - оцінка GlobalLogic
 8. IT Pet Project Student Competition
 9. GlobalLogic
 10. GlobalLogic
 11. Українські інженери працюватимуть над софтом для автомобілів майбутнього
 12. GlobalLogic

Коментарі