cite_ua

MAXNET — сміливість тримати зв’язок

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Історія MAXNET — історія компанії, яка забезпечує харків’ян якісними телекомунікаціями, незважаючи на всі складнощі й виклики сьогодення. Як змінилося життя компанії, що робили співробітники протягом 2022 року — детальніше в матеріалі.

MAXNET — гігабітний провайдер та оператор зв’язку, який надає повний комплекс телекомунікаційних послуг. Географія впливу компанії вийшла за межі Харкова і області: послугами телефонії від MAXNET користуються клієнти по всій Україні, а юзери хмарних сервісів харківської компанії розташовані по всьому світу.

«Щоденно, вже більше 20 років, наша команда працює над тим, щоб розширювати можливості наших абонентів за рахунок якісних та надійних цифрових послуг», — ділиться CBDO MAXNET Володимир Ємельяненко.

poslugi-640x360 MAXNET — сміливість тримати зв’язок

Компанія робить акцент на розвиток ТОПових телекомунікаційних технологій. Основні критерії, на які звертає увагу MAXNET під час роботи:

💪 відповідальність перед суспільством
💪 доступність та надійність послуг
💪 використання та впровадження інноваційних технологій
💪 чесність та прозорість взаємовідносин

prichini_ua-640x360 MAXNET — сміливість тримати зв’язок

Робота під час війни

raketa-360x480 MAXNET — сміливість тримати зв’язокMAXNET має безліч кейсів роботи під звуки прильотів, а іноді навіть під самими обстрілами.
З перших днів повномасштабного вторгнення росіяни руйнують інфраструктуру Харкова. Щодня з’являлось все більше і більше пошкоджень, тому вихід був лише один — лагодити, щоб якомога швидше повернути втрачений зв’язок.

«На початку повномасштабного вторгнення, у березні 2022 року, снаряд прилетів у будівлю, — згадує випадок Роман Глушков, керівник відділу будівництва та експлуатації мереж, — внаслідок вибуху і пожежі все, що знаходилось у підвалі, вигоріло, а всі кабелі злиплись від високої температури».

 

 

kharkiv-640x360 MAXNET — сміливість тримати зв’язок

«Ми одразу провели діагностику і знайшли місто пориву, але наступного дня випав сніг і працювати стали ще важче, адже колодязь підтопило талою водою. Не варто забувати і про авіанальоти, через які військові змушували нас йти з вулиці до сховища», — згадує події минулого року Роман.

kabeli-640x360 MAXNET — сміливість тримати зв’язок

Команда MAXNET продовжила працювати у комендантську годину і однією з перших у місті відновила зв’язок своїх абонентів. Крім того, співробітники надавали свої волокна операторам інших провайдерів, щоб вони відновили і своїх клієнтів.

Більше ніж за рік повномасштабного вторгнення MAXNET довели, що можна знайти вихід з будь-якої ситуації. Так, системний адміністратор Сергій Переяславський пригадує свої «винахідливі» робочі будні восени 2022 року:

«Коли в Полтаві через непогоду були проблеми з інтернет-з’єднанням, я вирішив цю ситуацію наступним чином: знайшов точку на дереві, де був стабільний, потужний інтернет, і повісив туди телефон з повербанком у пакеті. Після цього знайшов тент і спорудив собі робоче місце, схоже на намет, під деревом. Вирішували проблеми, як могли».

foto_mina-270x480 MAXNET — сміливість тримати зв’язок

 

Більше року роботи в умовах повномасштабної війни навчили команду MAXNET бути готовими до будь-чого. Так, 15 квітня 2023 року під час виїзду на відновлення магістральної мережі до
с. Циркуни черговим співробітником компанії було виявлено міну. Про це одразу ж було повідомлено ДСНС, по приїзду на місце спеціалісти витягли та знешкодили знайдений боєприпас.

«Пощастило, що вибуховий предмет помітили ще до початку виконання відновлювальних робіт. Командою були вжиті всі необхідні заходи, тому ніхто не постраждав і мережу було успішно відремонтовано», — коментує ситуацію Роман Глушков, керівник відділу будівництва та експлуатації мереж.

 

 

 

Крім того, що команда MAXNET підтримує функціонування своїх мереж, не дивлячись на всі складнощі і небезпеку, провайдер також забезпечує абонентів зв’язком за пільговим тарифним планом. Частина абонплати з тарифу щомісячно йде у фонди на підтримку ЗСУ. Ще одна з ініціатив компанії — безкоштовне підключення бомбосховищ до інтернету, щоб люди завжди залишалися на зв’язку.

Команда MAXNET має досвід організації логістики і адресної доставки гуманітарної допомоги, а зовсім нещодавно придбала і передала автівку для наших військових, яка допомагає захисникам на передовій у Харківській області.

Плани на майбутнє

Компанія продовжує інвестувати у регіон, його відновлення і активно розширює власне покриття.

«Ми з оптимізмом дивимось у майбутнє, віримо у ЗСУ та нашу Перемогу, а також в те, що найближчим часом харків’яни повернуться у свої домівки. Тому в планах на 2023 рік суттєво розширити наше покриття.

Наші абоненти у приватній забудові з 2015 року вже встигли оцінити переваги послуг за технологією GPON, тому зараз ми модернізуємо багатоповерхову забудову за цією технологією, щоб забезпечити нашим користувачам максимальну автономність навіть під час блекаутів», — розказує про цілі компанії Володимир.

MAXNET робить все, щоб забезпечувати своїх абонентів якісним і швидкісним зв’язком, тому безкоштовно надає своїм клієнтам бонусні 100 Мбіт/с, щоб Інтернет «літав» у всіх без винятків користувачів.

Незважаючи на всі ризики, колектив компанії продовжує підтримувати харків’ян і працювати на Перемогу!

Приєднуйтесь до Kharkiv IT Cluster — ставайте частиною ком’юніті, яке змінює світ на краще!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Підключайте послуги за технологією GPON за новими адресами покриття
  2. invest_club_ua

Коментарі