Портал ІТ-абітурієнта: як компанії Kharkiv IT Cluster підтримують вступну компанію 2023

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🏫 Щоб обрати свій шлях в ІТ, потенційний студент стикається з різноманітними труднощами й безліччю питань. Саме тому спільнота Kharkiv IT Cluster створила Портал ІТ-абітурієнта — платформу, що багато років поспіль пояснює, як ІТ-професії пов’язані з тими чи іншими спеціальностями. Завдяки цьому інструменту майбутній ІТ-фахівець має змогу зробити свідомий вибір на користь технологічної освіти.

Для популяризації вступу в ІТ-університети Харкова та України Kharkiv IT Cluster щороку оновлює інформацію про актуальні умови вступу та освітні програми університетів на Порталі ІТ-абітурієнта.

В 2022 році маркетингова кампанія Портала ІТ-абітурієнта набрала 17 млн. переглядів та 120 тис. переходів на сторінку порталу — це більше половини всіх абітурієнтів 2022.

У цьому році компанії Kharkiv IT Cluster — Insart, h8games, Akvelon, Sigma Software, SevenPro, CodeIT, Insoft Global, Cloud Works, ARTJOKER та маркетингова агенція Promodo — забезпечили потужну підтримку Портала ІТ-абітурієнта.

Готовність компаній допомогти майбутнім студентам здобути якісну ІТ-освіту й знайти своє місце у сучасному світі IT є надзвичайно важливою для Харкова та всієї України.

Підтримка компаній у 2023 році дозволила запустити діджитал-помічник Портала ІТ-абітурієта, де знаходиться вся актуальна інформації про вступ до ЗВО та можливості отримання професійної освіти, та реалізувати маркетингову кампанію з популяризації ІТ-спеціальностей серед абітурієнтів. Інвестиції компаній у підтримку вступної кампанії дозволять більшій кількості абітурієнтів познайомитися з професіями в ІТ та визначитися з майбутньою професією.

Kharkiv IT Cluster дякує компаніям Insart, h8 games, Akvelon, Sigma Software, SevenPro, CodeIT, Insoft Global, Cloud Works, ARTJOKER та маркетинговій агенції Promodo за внесок у залучення абітурієнтів до ІТ-галузі! Разом ми робимо світ кращим та даємо можливість абітурієнтам досягти своїх мрій та цілей. Дякуємо вам за вашу підтримку та співпрацю!♥️

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Kids2IT
  2. Портал абітурієнта від Kharkiv IT Cluster

Коментарі