Kids2IT

Kids2IT: Який він — перший досвід ребрендингу проєкту?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🔥 7 квітня Kharkiv IT Cluster разом із учасниками проєкту Junior Club провів профорієнтаційну гру Kids2IT для студентів ВСП Харківського фахового коледжу інформаційних технологій Національного аерокосмічного університету «ХАІ»!

Як пройшла гра?

Kharkiv IT Cluster зміг поєднати два проєкти в одній зустрічі, адже провести гру допомогли 2 учасників проєкту Junior Club, які пройшли навчання на тренерів профорієнтаційних ігор «Kids2IT».

👉Більше про навчання читайте тут👈

У квітні перша гра Kids2IT пройшла для 34 студентів ВСП Харківського фахового коледжу інформаційних технологій Національного аерокосмічного університету «ХАІ».

Деякі підлітки вже брали участь у профорієнтаційній грі, тому почували себе як справжні професіонали своєї справи. Проте ті, хто доєднався вперше, дізнались від тренерів про основні принципи роботи в ІТ-сфері, особливості створення та розробки стартапів, а також переконались, що в IT працюють не тільки програмісти, а й багато інших спеціалістів.

У процесі гри підлітки поділились на 3 команди, де кожен знайшов свою роль в ІТ-сфері: Product Owner, Business Analyst, Designer, Hardware developer, Software developer, QA, Sales Manager та Project Manager. Абсолютно всі доклали максимум зусиль, щоб розробити прототипи своїх інноваційних стартапів!

Команда «♦Aperture science CO.♦»

07.04.2-640x359 Kids2IT: Який він — перший досвід ребрендингу проєкту?

🙌 Команда «♦Aperture science CO.♦» запропонувала «Розумний холодильник», який полегшить життя людям та зробить користування холодильником вже не нудним процесом. Холодильник вміє розпізнавати зіпсовані продукти, рахувати калорії, складати меню харчування, відтворювати музику та багато іншого.

Команда «PG company»

07.04.1-640x360 Kids2IT: Який він — перший досвід ребрендингу проєкту?

🙌 Команда «PG company» створила «Portal Gun v1», що дозволить перемістити предмети будь-якого розміру або перемістити людину у будь-яку локацію. Цей портал допоможе зекономити багато часу та швидше дістатися до потрібного місця призначення.

Команда «Світляки»

07.04-640x362 Kids2IT: Який він — перший досвід ребрендингу проєкту?

🙌 Команда «Світляки» зібрала в собі людей, які вже брали участь у Kids2IT, тому було запропоновано зробити ребрендинг проєкту «ElectriCITY». «ElectriCITY» допоможе українцям безперебійно бути на зв’язку та мати можливість працювати\навчатись в незалежності від наявності світла.

За виглядом це велика станція, що переміщується по заданій території (окремий район чи ціле місто) та маленькі ретранслятори точково, що встановлюються в кожній квартирі.

У покращеній версії «ElectriCITY» буде присутні додаткові блоки сонячних панелей та вітряків, які буде можливість змінювати залежно від погодних умов. Таким чином прилад зможе постійно отримувати енергію, переробляти її та надавати користувачам.

image_2023-04-07_14-18-04-640x382 Kids2IT: Який він — перший досвід ребрендингу проєкту?

Усі підлітки залишились задоволеними від гри, а також пообіцяли встановити партнерські відносини між командами після того як представлять свої прилади на весь світ. Kharkiv IT Cluster вірить, що зовсім скоро ми почуємо імена видатних людей, які проходили гру Kids2IT!

Хто працював над проєктами?

💬 «Чудова гра та зустріч! Рекомендую», — поділилась враженням Hardware developer Дмитро з команди «♦Aperture science CO.♦».

💬 «Мені здається, що я зміг створити прикольний дизайн», — зазначає Designer Ігор з команди «PG company».

💬 «Робити ребрендинг вже розробленого попередньо проєкту дуже незвично, проте неймовірно цікаво!», — розповідає Product Owner Софія з команди «Світляки».

Що треба, щоб провести гру у вашій школі?

Ознайомтеся з правилами, які можна знайти тут. Реєструйте свою шкільну групу для участі (це має зробити вчитель).

Провести гру у школі

Довідка:

Kids2IT — проєкт для школярів від Kharkiv IT Cluster, який знайомить підлітків з ІТ-професіями вже 8 років. Завдяки грі діти знайомляться з ІТ-напрямками, розробляють власні винаходи, та мають можливість відчути себе справжнім ітівцем.

Junior Club — це унікальний закритий клуб, створений для того, щоб підвищити експертність молоді в IT-сфері й прокачати їх soft skills. Тренінги в закритому клубі будуть корисні як початківцям, так і спеціалістам з практичним background.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Innovatsiini-prylady_Kids2IT_Kharkiv-IT-Cluster
  2. kids2it-proforiyentatsijna-gra-dlya-inzhenernoyi-shkoly-kpi-im-igorya-sikorskogo
  3. Welcome to the game Kids2IT – маленький крок молоді до ІТ

Коментарі