kids2it-proforiyentatsijna-gra-dlya-inzhenernoyi-shkoly-kpi-im-igorya-sikorskogo

Kids2IT: профорієнтаційна гра для інженерної школи КПІ ім. Ігоря Сікорського

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

28 лютого Харківський ІТ Кластер провів гру Kids2IT, спрямовану на профорієнтацію понад 42 учнів Інженерної школи КПІ ім. Ігоря Сікорського.
На заході було продемонстровано різноманітність технічних та нетехнічних професій в ІТ-індустрії та надано уявлення про цикл розробки проєктів.

Студенти мали натхненну розмову з менторами про індустрію та різні ІТ-професії, а потім були розділені на три команди для розробки власних проєктів під керівництвом менторів. Після завершення процесу розробки команди презентували свої продукти одна одній.

Що ж вийшло? 

Одна з команд, Кухар-девелоперс, розробила проєкт під назвою Робот-кухар, який є персональним кухонним помічником, що може допомогти зберегти здоров’я та час людей. Проєкт можна використовувати в ресторанах або як доповнення до розумного будинку. 

Команда Easy_Dev створила Programisty Bot Translate — проєкт, покликаний допомогти новачкам долучитися до ІТ-сфери, подолавши страх перед кодуванням. Інструмент дозволяє користувачам вводити текст звичайною людською мовою та перекладати його на потрібну мову програмування. 

Ще один проєкт, Producty.ua, був розроблений командою Ноунейми, щоб допомогти людям знаходити найкращі ціни на товари та економити час. Цей додаток відстежує ціни та акції на продукти харчування, повідомляючи користувачів про найвигідніші пропозиції.

Після презентацій школярі залишилися задоволені здобутими знаннями та подякували Харківському ІТ Кластеру за можливість узяти участь у грі.

У свою чергу, Kharkiv IT Cluster висловлює подяку учням Інженерної школи КПІ ім. Ігоря Сікорського за цікаві ідеї та проєкти. Бажаємо успіхів і досягнень у майбутньому!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Коментарі