Напрямки роботи Sloboda Studio

Sloboda Studio — мембер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Одна з мемберів і компаній-засновниць Харківського ІТ Кластера — компанія Sloboda Studio. Настав час знайомитися ближче!

teamwork Sloboda Studio — мембер Kharkiv IT Cluster

Як створювалася компанія Sloboda Studio

Усе почалося з інтересу засновника Sloboda Studio Павла Обода до розробки і бізнесу. До заснування Sloboda Studio Павло був розробником і хотів заснувати компанію, яка буде відображати його особисті цінності та основну спрямованість його роботи того часу — розробку Ruby on Rails.

У 2010 році Павло заснував Sloboda Studio, компанію, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення повного циклу, аудиті коду, технічному обслуговуванні та підтримці.

Зараз офіси компанії представлені в двох містах України — у Харкові та Черкасах.

Чому клієнти обирають Sloboda Studio

«Наша компанія працювала з такими брендами, як Huggies, ArturIn, Cambridge Brain Science, Applift, CityFalcon, TikkTalk та іншими. Багато наших клієнтів залучили інвестиції після роботи з нами», — поділився Ярослав Тітенок, CEO Sloboda Studio.

sloboda-3-1100x733 Sloboda Studio — мембер Kharkiv IT Cluster

Крім низки крутих клієнтів, одна з причин високого рівня результатів компанії — це ретельний відбір розробників у компанію і команду клієнта. Як результат — кожен клієнт отримує індивідуальний підхід з максимально ефективною роботою команди.

У Sloboda Studio є численні нагороди на Clutch, Goodfirms, DesignRush та інших рейтингових платформах.

Протягом трьох останніх років Sloboda Studio входить до Clutch Top 1000 B2B Companies Global, підтверджуючи позиції лідерів серед інших компаній.

Напрямки роботи Sloboda Studio

Спочатку Sloboda Studio спеціалізувалася на розробці Ruby on Rails.

Згодом компанія почала додавати нові напрямки й технології:

  • машинне навчання;
  • створення онлайн-маркетплейсів;
  • розробка мобільних застосунків;
  • створення вебзастосунків на Python;
  • побудова застосунків для індустрії нерухомості.

Підтримка команди як запорука успішної роботи

2020 рік видався для всіх непростим. Але ІТ-компанії Харкова продовжують доводити, що навіть у віддаленому режимі роботи їм вдається зберігати продуктивність і задоволеність фахівців. І Sloboda Studio — одна з таких компаній.

«Ми зберегли можливість працювати як на ремоуті, так і в офісі. Ми продовжуємо оснащувати фахівців всім необхідним для комфортної роботи. Ми влаштовуємо онлайн-тімбілдинги, доставляємо смакоту команді прямо додому, — розповідає Ярослав Тітенок, CEO Sloboda Studio.Ми щотижнево ділимося новинами компанії, підтримуючи нашу основну цінність — чесність і прозорість. А до пандемії ми влаштовували корпоративи, активні івенти на природі, бігали марафони, каталися на байдарках, підкорювали гори і просто відпочивали разом».

sloboda-2-1100x733 Sloboda Studio — мембер Kharkiv IT Cluster

У межах програми PDP команда Sloboda Studio прокачує свої скіли і пробує щось нове й цікаве для фахівців.

«У Sloboda Studio ми беремо участь у внутрішній грі — Sunflower game, у межах якої можна отримувати бали просто за якісну роботу, активність і багато іншого. Отримані бали можна обмінювати на приємні бонуси й подарунки», — поділилася Лілія Андрійченко, HR Sloboda Studio.

Проєкти корпоративної соціальної відповідальності Sloboda Studio

Sloboda Studio активно розвивається як соціально відповідальний бізнес.
«Наша команда активно бере участь у зборі коштів на благодійність і робить пожертви в різні організації. Велику увагу ми приділяємо допомозі дітям і сім’ям фахівців, які опинилися у складній ситуації», — поділилися в компанії.

Освітні проєкти і стажування в компанії

Команда менеджерів Sloboda Studio активно бере участь в освітніх івентах компанії.

  • PeopleFirst — для HR і HH. Це річні курси для команди HR і HH. Фахівці відвідують дві лекції на тиждень від українських та іноземних експертів. Учасники мають доступ до великої бібліотеки корисних документів і матеріалів.
  • Керівничі поєдинки — для прокачування переговорних навичок. Івент, на якому вся команда менеджерів протягом поєдинків прокачує свої переговорні навички. Відбувається все так: усього два учасники і два секунданти, між ними розігрується ситуація, у якій кожен виступає в певній ролі і захищає свою позицію аргументами й доводами. За 10 хвилин судді називають переможця згідно з критерієм і якістю ведення переговорів.
  • PMday — для усіх, хто задіяний у координуванні проєктів. Це івент, на якому менеджери компанії розбирають складні кейси зі своїх проєктів і діляться експертизою.

Крім того, компанія щорічно влаштовує стажування Ruby on Rails, проводить внутрішні курси, вебінари з апгрейду навичок фахівців.

Чому компанія вирішила приєднатися до Kharkiv IT Cluster

Sloboda Studio стоїть біля витоків створення Kharkiv IT Cluster. Павло Обод — один із ініціаторів створення Кластера.

У Павла було бажання не тільки розвивати власний бізнес, але й робити внесок у спільноту, розвивати Харків, вирішувати загальноміські проблеми, такі як захист IT-бізнесу, IT-освіти, розвиток ком’юніті та нетворкінгу.

— Шляхом спільної роботи з Kharkiv IT Cluster Sloboda Studio позиціонує себе як соціально-відповідальна компанія. Це допомагає розвитку іміджу як серед фахівців, так і серед замовників, — розповідає Павло Обод, засновник Sloboda Studio.

teamwork Sloboda Studio — мембер Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster допомагає Sloboda Studio з нетворкінгом з нашими мемберами і з організацією загальноосвітніх ініціатив.

— Ми вдячні за можливість взяти участь у зборі коштів для допомоги в боротьбі з Covid-19 у межах проєкту IT4Life. А також за участь у всіх проєктах Kharkiv IT Cluster, спрямованих на комфорт, здоров’я і розвиток команди, — поділився Павло Обод, засновник Sloboda Studio.

teamwork Sloboda Studio — мембер Kharkiv IT Cluster

Ми вдячні засновнику і команді Sloboda Studio за внесок у розвиток ІТ-ком’юніті Харкова, а також активну участь у різноманітних проєктах міста й Кластера.
Чекайте крутих новин про спільні проєкти Kharkiv IT Cluster і Sloboda Studio!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі