Компанія WebMeridian — мембер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Раді познайомити вас із нашим новим учасником — WebMeridian!

Це українська компанія з веб-програмування. Сюди звертаються клієнти, які хочуть створити прогресивний інтернет-магазин під конкретну ЦА. У результаті вони отримують сайт із продуманим Usability, безперебійною роботою та інтеграцією із зовнішніми системами, які приносять прибуток. WebMeridian точно знає, як має працювати сучасний інтернет-магазин!

Представники компанії розповіли нам про історію заснування, цінності й про те, чому вирішили долучитися до Кластера.

Історія створення компанії

Компанію створила команда амбіційних однодумців. У 2015 році, у Харкові. Вони зібрали фахівців, фанатів своєї справи, щоби спільними зусиллями вдосконалити технічні рішення. З часом, у 2020 році, CEO вирішив розширити можливості компанії — відкрив офіс у Черкасах, адже у цьому місті є величезне IT Community, зацікавлене в осучасненні українських інтернет-магазинів.

IMG_5310-scaled-414x276 Компанія WebMeridian — мембер Kharkiv IT Cluster

Наразі компанія пишається тим, що змогла об’єднати сертифікованих Middle- та Senior-розробників! І це не порожні слова. Вони доводять це у кожному своєму проєкті.

Чому клієнти обирають WebMeridian?

У WebMeridian працюють експерти з eCommerce-розробки на основі Magento CMS. Це один із найпопулярніших «движків» для електронної комерції. Тут створюються інтернет-магазини з численним функціоналом, необхідним для успішного ведення бізнесу.

IMG_5064-scaled-414x276 Компанія WebMeridian — мембер Kharkiv IT Cluster

Окрім Magento, компанія пропонує клієнтам додаткові платформи для створення інтернет-магазину або вдосконалення вже готового сайту, а саме: WooCommerce і Shopify. Наразі наші мембери розглядають React.js як додаткову потужну технологію для впровадження в eCommerce проєкти.

До кейса послуг WebMeridian належать: консалтинг, бізнес-аналіз, дизайн, розробка, support та SEO-просування. Тут клієнти мають змогу заздалегідь ознайомитися з портфоліо, де розміщено проєкти компанії. Так швидко виникає коннект між замовниками послуг та «вебмерідіанцями». Кожна сторона знає, якою має бути фінальна версія веб-продукту.

IMG_5237-scaled-414x276 Компанія WebMeridian — мембер Kharkiv IT Cluster

Не роботою єдиною: мотивація фахівців компанії

Єдність та сила колективу проявляється не лише в тому, як організовано робочий процес, а й у тому, як фахівці можуть разом провести своє дозвілля.

WebMeridian часто проводить корпоративи, івенти та тимбілдинги. А наприкінці місяця, щоп’ятниці, тут проходить захід Happy Friday. У цей день команда залишається в офісі, щоби насолодитися піцою та зіграти у настільні ігри. Або може влаштувати домашній кінотеатр і бранч у затишній кав’ярні. Іноді спеціалісти грають у боулінг чи лазертаг!

Для того, щоби відпочинок був усім до вподоби, у команді заздалегідь проводиться голосування на користь того чи іншого виду відпочинку.

А ще у WebMeridian для фахівців є бонусна програма, яка постійно оновлюється. Це компенсація на спортивні активності, навчальні програми, вивчення мов (англійська та німецька). І це ще не все! Що довше фахівець працює у команді — то більше має додаткових бонусів та плюшок. Це неабияк мотивує!

DSC_0296-scaled-414x276 Компанія WebMeridian — мембер Kharkiv IT Cluster

Про участь у Kharkiv IT Cluster

Для WebMeridian участь в івентах та проєктах Кластера — новий крок для розвитку компанії й команди. Наші мембери постійно прагнуть розвивати інноваційне IT-середовище та підтримувати одне одного. А участь у проєктах дає таку можливість!

Ми безмежно вдячні компанії WebMeridian за зацікавленість у плідній співпраці. Разом ми будемо генерувати та впроваджувати численні активності, які піднімуть IT на новий рівень!

Коментарі