TEAM International — новий мембер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер продовжує розширюватись! Наші ряди поповнилися новим мембером — TEAM International.Чим живе компанія, які її особливості та чому вирішили приєднатись до Кластера — розповімо у статті.

TEAM International — глобальна ІТ-консалтингова компанія і постачальник послуг з розробки програмного забезпечення, який допомагає організаціям працювати якнайкраще. Головне гасло компанії — We build the future. You’re in!

photo_2021-12-01_14-19-19 TEAM International — новий мембер Kharkiv IT Cluster

Компанія була започаткована у Флориді, США. Заснували компанію Метт Мур та Тереза Мур. Цього року TEAM International святкуватиме ювілей — 30 років з дня заснування!

Усе почалось із ідеї поєднати рекрутингову агенцію, бізнес-потреби та необхідні вміння і досвід. На той час поняття «дефіцит талантів» не так сильно обговорювалося. А компаній, які шукали вигідні IT-рішення та змагалися за можливість найняти найкращих технічних спеціалістів, ставало все більше. Саме це і спонукало створити компанію TEAM International і зайняти цю нішу на ринку.

photo_2021-12-01_14-19-20-5 TEAM International — новий мембер Kharkiv IT Cluster

«Бути готовим віддавати та підтримувати» — одна з основоположних візій компанії. TEAM співпрацює з різними місцевими організаціями, регулярно влаштовує благодійні івенти та, найважливіше, що співробітники компанії це завжди охоче підтримують. Це дуже цінно для TEAM International.

TEAM — це надійний IT-партнер світових лідерів у різних галузях, включаючи телекомунікації, фінансові послуги, страхування, логістику та зберігання, медицину і багато інших. Для компанії важливо вибудувати з кожним клієнтом довгострокові та ефективні відносини. TEAM International не лише допомагає створювати програмне забезпечення, а й вирішує складні бізнес-завдання, розробляє інноваційні стратегії.

photo_2021-12-01_14-19-20-3 TEAM International — новий мембер Kharkiv IT Cluster
Працювати в TEAM International круто, бо компанія підтримує високий рівень сеньйорності та забезпечує повну підтримку професійного розвитку завдяки корпоративному L&D відділу.

Трошки бенефітів для спеціалістів TEAM International:
  • Доступ до 4-х внутрішніх centers of excellence (CoE) для випробування новітніх технологій, отримання нових знань та розробки універсальних рішень.
  • Провідні працівники виступають авторами прикладних ІТ-курсів, а кращих випускників запрошують до інтернатури, оскільки компанія співпрацює з університетами в Україні та Колумбії.
  • Безкоштовні курси англійської мови у робочий час для вільного спілкування як з топ-менеджментом компанії, так і з командою клієнта.
  • Забезпечення комплексного медичного страхування, що покриває витрати на лікування, а також стоматологічні та офтальмологічні потреби.
  • Фінансування усіх страхових відшкодувань з бюджету компанії.
  • Гарантія оплачуваної відпустки та гнучкого графіку роботи для забезпечення здорового балансу між особистим і професійним життям.

photo_2021-12-01_14-19-20-2 TEAM International — новий мембер Kharkiv IT Cluster

Незалежно від того, чи TEAMmate пише код, тестує додаток або працює над статтею, місія компанії — надати можливості для розвитку та самовираження для кожного таланту.

Приєднання до Kharkiv IT Cluster

TEAM International завжди була соціально відповідальною компанією, оскільки це частина корпоративної ДНК. Компанія підтримує численні місцеві соціальні ініціативи та робить внески у національні спільноти. TEAM стала офіційним членом Харківського ІТ Кластеру, бо ця громадська організація об’єднує різні ІТ-компанії для реалізації соціальних проектів, покращення навчального процесу в школах та університетах та створення сприятливого середовища для технологічного бізнесу в Харкові.

photo_2021-12-01_14-19-20 TEAM International — новий мембер Kharkiv IT Cluster

Let’s build a better future together!

Коментарі