Sigma Software спільно із Eldorado.ua удосконалили систему клієнтської підтримки

Sigma Software спільно із Eldorado.ua удосконалили систему клієнтської підтримки за допомогою новітньої цифрової платформи

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

ІТ-компанія Sigma Software на запит рітейлера Eldorado.ua розробила та втілила систему автоматизованих клієнтських комунікацій, а саме інтеграцію чатботу з контакт-центром, що отримує до 30 тисяч звернень щоденно.

Особливістю цього проєкту є його надшвидкі терміни реалізації – декілька тижнів, та мінімальний розмір команди: 4 розробники з боку Sigma Software та 1 проджект менеджер, 2 аналітики і 3 розробники з боку команди Eldorado.ua.

Така швидкість у реалізації системної діджитацізації стала можлива завдяки low-code платформі Corezoid. В результаті навантаження на контакт-центр було зменшено на третину.

Eldorado.ua має справу із понад 10 мільйонами клієнтських звернень на рік. Для того щоб надати своїм клієнтам багатоканальний досвід і забезпечити швидкий зв’язок та докладну інформацію під час замовлення товарів, ще в 2021 році компанія почала стратегію глибокої трансформації та цифровізації процесів.

На тлі запиту від клієнтів щодо зменшення часу очікування, компанія почала шукати цифрове рішення для автоматизації та розширення можливостей роботи свого контакт-центру через додавання нових каналів зв’язку, зокрема віджет веб-сайту та чат-боту.

Впровадити систему, здатну впоратись з таким значним навантаженням та обсягом завдань за досить короткий термін – всього за кілька тижнів стало можливим завдяки українській платформі Corezoid та кваліфікованій команді Sigma Software – з одного боку, та структурованому досвіду із чіткою поставкою завдань, швидкою інтеграцією з існуючими системами від Eldorado.ua – з іншого.

Таким чином розробка системи від запуску до першого релізу тривала кілька тижнів з невеликою командою. З боку Sigma Software імплементацію системи виконала команда лише з 4 фахівців. Також Sigma Software допомогла з аналізом та плануванням системи. Формулюванням вимог, постановкою завдань та тестуванням займались 5 спеціалістів з боку Eldorado.ua.

«Оскільки для Eldorado була важлива можливість оперативно підлаштовувати рішення під вимоги бізнесу, ми запропонували розробляти автоматизовану систему клієнтської підтримки на платформі Corezoid. Це українська low-code платформа для автоматизації бізнес-процесів, яку використовують Visa, Metro, PrivatBank, uklon та інші. Почали зі створення чату, де клієнти можуть вирішити будь-які свої питання, а допомагати їм будуть оператори. Чат доступний з сайту Eldorado.ua, інтегрований в існуючий чатбот з частими питаннями, в мобільний додаток та в месенджери, за допомогою яких компанія обслуговує клієнтів», – розповідає Ганна Христіанович, керівниця програми диджиталізації в компанії Sigma Software.

На додачу до цього, переведення клієнтської підтримки на цифрові рейки дає змогу економити ресурси і залучати працівників до роботи віддалено, без залежності від фізичних центрів обслуговування. Під час війни необхідність в цьому стала особливо важливою.

«Чат із контакт-центром став кроком у програмі великої трансформації Eldorado.ua, яка має на меті створити абсолютно новий досвід роботи з усіма каналами. Причому зручність для клієнта не обмежується швидкістю обробки його запитів, а й досягається через інтеграцію з усім ландшафтом інформаційних систем і доступом до всіх даних клієнта та будь-якої потенційно важливої інформації про нього. Платформа Corezoid відкриває економну концепцію розробки та інтеграції різноманітних інформаційних систем у нашому майбутньому розвиткові», – говорить Андрій Романенко, директор департаменту трансформації бізнесу Eldorado.ua.

Статистика і аналітика, які збирає нова система клієнтської підтримки, дає змогу релевантно оцінити якість сервісу, визначити кількість та теми звернень клієнтів, відслідкувати причини, через які звернення залишаються без відповіді. Таким чином, Eldorado.ua отримала ще один канал інформації для покращення клієнтського сервісу та своєї роботи на стратегічному рівні. Наразі компанія засвоює всі можливості системи, поступово збільшує команду операторів, які працюють через чати, і планує подальшу цифровізацію процесів.

Довідка:

Sigma Software — сервісна ІТ-компанія з понад двома тисячами фахівців, а також з великим портфелем low-code та no-code продуктів, які дозволяють вирішити комплексні задачі цифровізації великого та середнього бізнесів з мінімальною командою технічних спеціалістів. Спеціалісти компанії розробляли чатбот для харків’ян, що дозволяє перевірити стан будинку, рішення для автоматизації процесів центру Дія.Бізнес Харків, залучені до роботи над проєктами для світових брендів – IATA, Volvo, AstraZeneca, Scania, Fortum.

Eldorado.ua — зручний омніканальний постачальник техніки та електроніки в Україні. Мережа налічує 95 магазинів, має інтернет-магазин та зручний мобільний застосунок із різними варіантами доставки.
Забезпечує роботою понад 3,2 тис. працівників. Компанія працює з 1999 року. За цей час близько 3 млн українців стали постійними покупцями техніки та електроніки в eldorado.ua, задовольняючи потреби своїх сімей.

Від лютого 2022 компанія надала техніки та електроніки для Сил оборони на загальну суму понад 10 млн грн. Для військових діють постійні знижки до 10%. В 2022 започатковано соціальну ініціативу «Цеглинка для родинки», кожен охочий на сайті чи в магазині може купити «цеглинку» вартістю 23 грн. Кошти направляються на будівництво модульних будинків для сімей, чиє власне житло зруйновано війною. Перший будинок вже передано родині військовослужбовця із Чернігівщини.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. 21 рік розвитку ІТ в Україні та світі — досвід Валерія Красовського, співзасновника й CEO Sigma Software
  2. Sigma Software Group запускає благодійний фонд для розширення допомоги українській армії та цивільним
  3. Sigma Software запускає проєкт з ІТ освіти для дітей
  4. КСВ під час війни. 10 соціальних ініціатив від Sigma Software в 2022
  5. Як аутсорсинг перестав бути аутсорсингом Валерій Красовський, співзасновник та CEO Sigma Software

Коментарі