Sigma Software запускає офіс з розробки в Узбекистані

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Sigma Software, ІТ-компанія, що об’єднує більше 2000 ІТ-спеціалістів і має офіси у 12 країнах, щойно повідомила про плани почати роботу в Узбекистані. Компанія працює на глобальному ІТ-ринку вже 20 років і має серед своїх клієнтів відомі світові бренди, такі як SAS, Knorr-Bremse, AstraZeneca, Volvo, Scania.

Почати діяльність в Узбекистані Sigma Software планує з масштабного найму для роботи в її новому офісі в Ташкенті або віддалено з будь-якого місця в Узбекистані та запуску освітньої лабораторії в університеті Інха в Ташкенті.

«Узбекистан має великий потенціал і зараз демонструє амбітність в IT галузі та інноваціях на рівні держави. Думаю, що це вдалий момент для розвитку і співпраці. В кожному місті, де є офіс розробки Sigma Software, ми ділимось нашою експертизою в сфері ІТ, співпрацюємо з університетами, підтримуємо спільноту, проводимо власні події. Впевнений, що разом з місцевими партнерами ми зможемо підсилити локальну спільноту, в якій будуть розвиватися і висококласні розробники, і стартапи», – коментує Валерій Красовський, СЕО Sigma Software.

«Ми з великим оптимізмом очікуємо ІТ-інженерів з Узбекистану в нашій команді, яка розробляє програмні рішення для клієнтів в США, Швеції, Німеччині, Італії, ОАЕ та інших країнах. Ми працюємо з новітніми технологіями, такими як штучний інтелект, хмарні рішення, великі дані, доповнена та віртуальна реальність», – каже Ірина Шимко, старший менеджер з розвитку бізнесу в Sigma Software.

«IT Освіта – особливий фокус компанії. Максим Почебут, директор з освіти Sigma Software, бачить у цьому стратегічний напрямок: «Ринок Середньої Азії дуже динамічно розвивається завдяки підвищеній увазі освіти до ІТ. В Узбекистані існує кілька державних програм та повноцінна стратегія розвитку технічної освіти. Ми розгортаємо не лише бізнес-процеси, а й освітній майданчик спільно з нашими партнерами. Ми готові інвестувати свої ресурси в нові проекти EdTech і розвивати експертизу не лише у молодих, але й досвідчених інженерів».

Вихід компанії на ринок Узбекистану почнеться з технологічної конференції Open Tech Day на початку березня. Очікуються доклади від шістьох європейських ІТ-експертів. Більше інформації про ІТ-освіту і можливості співпраці на сторінці Sigma Software in Uzbekistan.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Світлани Бовкун, svitlana.bovkun@sigma.software

 

Рекомендовані матеріали

  1. Sigma Software запускає проєкт з ІТ освіти для дітей
  2. Sigma Software спільно із Eldorado.ua удосконалили систему клієнтської підтримки
  3. КСВ під час війни. 10 соціальних ініціатив від Sigma Software в 2022

Коментарі