Шість харківських IT-компаній з корпоративними фішками

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Не тільки в Google і Amazon є круті корпоративні фішки й традиції. У компаніях Кластера працювати не менш круто.
Сьогодні ми вам розповімо, як класно працювати в харківських ІТ-компаніях і чому.

NIX Solutions

«З дня заснування NIX Solutions наша головна традиція — жити на одній хвилі. Разом працювати над крутими проєктами, займати верхні рядки міжнародних рейтингів і разом задувати свічки на святковому торті на честь Дня народження компанії», — розповідає Віктор Шальнєв, CEO NIX Solutions.

Запитайте в будь-кого з IT-спільноти: «Що ви знаєте про “Ніксів”?», і вони миттю дадуть відповідь: «Легендарні корпоративи!». Потім, звичайно, згадають про оплачувану участь у найбільших міжнародних конференціях, про заняття англійською, спортивну та медичну програмах. За хвилину в голову прийде ще з десяток дрібних приємних бонусів — та все ж характер NIX найяскравіше проявляється в тому, як тут уміють проводити час разом.

В IT-галузі у NIX імідж крутих тусовщиків, які і релізи закривають вчасно, і знаходять час на галасливі паті до ранку. У цьому весь дух команди — вриватися на повну, пишучи код або допиваючи черговий коктейль.

Щорічні новорічні вечірки, травневі вилазки, день народження NIX Solutions у вересні та офісні паті для NIX Girls і NIX Boys — кожен відділ має історії та жарти «для своїх» із будь-якого свята.
Спеціалісти відкладають зустрічі з друзями, щоб погудіти на вересневці, і не поспішають у відпустку, доки не відгуляють разом новорічний корпоратив у чумовому вбранні.

«Кожна вечірка зближує нас ще більше і стає новим розділом нашої спільної історії. А потім згуртована й дружна команда береться за нові челенджі — і разом робить світ кращим», — підсумував Віктор Шальнєв.

photo_2021-04-13_17-55-42-1100x733 Шість харківських IT-компаній з корпоративними фішками
Фото: NIX Solutions
photo_2021-04-13_17-55-36-1100x733 Шість харківських IT-компаній з корпоративними фішками
Фото: NIX Solutionsphoto_2021-04-13_17-55-49-1100x733 Шість харківських IT-компаній з корпоративними фішкамиФото: NIX Solutions

 

WiserBrand

WiserBrand — одна з декількох компаній наших бізнес-власників, представлених в Україні.

«Ми виросли з продуктової компанії OpinionCorp, тому змогли створити та зберегти сімейну атмосферу і педантичне ставлення до якості наших рішень, характерні для продуктових компаній.
Водночас ми зберігаємо високі темпи зростання — за останні три роки WiserBrand збільшився в 17 разів і продовжує зростати», — розповідає Олена, HRD WiserBrand.

Одні з фішок WiserBrand – це плоска організаційна структура і відкритість. У компанії кожен знайде своє місце незалежно від раси, статі, сексуальної орієнтації або обмежених можливостей, що підтверджується участю WiserBrand в ТОП-5 компаній України за Індексом корпоративного рівності.

«Будь-яка людина може вільно поспілкуватися з нашими фаундерами, озвучити свої пропозиції чи ідеї. У компанії заохочують зростання і розвиток команди: для цього ми проводимо Workshop session з розвитку лідерських і менеджерських якостей.
Також ми дуже цінуємо наш колектив і намагаємося створити максимально сприятливі умови для розвитку, балансу роботи й життя і благополуччя команди», — коментує Євген, Head of Marketing.

Зараз у пакеті переваг представлені професійні курси, менторство, сертифікації, курси англійської мови, заняття спортом і медичне страхування. Але й цього нам здається замало, тож ми постійно думаємо, якими ще крутими фічами можна порадувати наших фахівців.

«Ну і, звичайно, ми любимо відпочивати й веселитися — літні та зимові виїзні корпоративи, байдарки, картинги, пейнтбол, квест-кімнати, настолки по п’ятницях та інші приводи зібратися і стати ще ближче».

 

photo_2021-04-13_18-01-22-1100x733 Шість харківських IT-компаній з корпоративними фішками
Фото: WiserBrand
photo_2021-04-13_18-01-16-1067x800 Шість харківських IT-компаній з корпоративними фішками
Фото: WiserBrand
photo_2021-04-13_18-01-27-1100x733 Шість харківських IT-компаній з корпоративними фішками
Фото: WiserBrand

EPAM

«EPAM — це глобальна спільнота експертів. Тому наші фахівці регулярно спілкуються з колегами в рідній локації та за її межами.
Допомагає в цьому онлайн-платформа Community Z: місце, де можна дізнатися більше про нові технології або приєднатися до соціальної спільноти.
Від профільних новинок світу IT і хакатонів до фінансової грамотності та домашніх тварин — з колегами можна обговорити практично будь-яку тему», — розповідає Маргарита Гіршфельд, People Lead.

Для тих, хто хоче розвиватися в професії, у EPAM є технічний менторинг, навчальні програми, короткострокові курси з управління, курси з англійської мови та софт-скілів, а також курси з технологій. Менеджери й People-партнери допомагають зорієнтуватися у всій різноманітності, а за бажанням експерта і спробувати сили в новому напрямку.

«Ми залучаємо до розвитку й молодше покоління. Майже 5 років навчаємо дітей основам програмування на Scratch і Python в межах програми eKids, а цієї весни запустили пілотний проєкт для старшокласників Pre-Junior Program. До всіх активностей ми залучаємо волонтерів з EPAM.
Пишаємося тим, що наші експерти у вільний час підтримують соціальні програми: навчають дітей, висаджують дерева, допомагають благодійним ініціативам, — розповідає Анна Курбанова, People Lead, — А ще ми дбаємо про здоров’я команди. Тим, хто співпрацює з EPAM, компанія покриває велику медичну страховку».

Також у разі весілля або народження дитини в колеги EPAM покриває вартість страховки для нового члена родини.
Крім того, у EPAM є корпоративні програми для підтримки ментального здоров’я, розвитку емоційного інтелекту й балансу між роботою та особистим життям.

DSC_6911-1-1100x734 Шість харківських IT-компаній з корпоративними фішками
Фото: EPAM
DSC_6558-1-1100x734 Шість харківських IT-компаній з корпоративними фішками
Фото: EPAM
DSC_6650-1-1100x734 Шість харківських IT-компаній з корпоративними фішками
Фото: EPAM

Yael Acceptic

У компанії високо цінують сімейні традиції і прагнуть, щоб кожен, хто приходить у Yael Acceptic, відчував себе частиною великої родини.

«Ми не тільки вітаємо наших фахівців із днем народження, річницею роботи в компанії та професійними святами, а ще й не забуваємо про такі події, як весілля, народження дитини або день народження чоловіка або дружини. Дуже важливо цінувати ці моменти, адже вони надважливі для наших спеціалістів, а тому і для нас», — розповів Дмитро Харченко, CEO Yael Acceptic.

Незважаючи на те, що заради безпеки своїх фахівців компанія не проводить масових офлайн-заходів, у Yael Acceptic є захоплюючі онлайн-зустрічі разом з топ-менеджментом компанії.
Наприклад, на новий рік усі фахівці отримали бокси з усім необхідним для святкування корпоративу і дуже душевно поспілкувалися в онлайн-форматі.

«Питання здоров’я зараз актуальне, як ніколи раніше. Ми обов’язково піклуємося про хворих фахівців, а також відправляємо кошик з фруктами і побажаннями швидкого одужання!» — поділився Дмитро.

І основна фішка компанії в тому, що потрібно постійно вигадувати нові фішки.
Наприклад, цьому року в компанії вітали батьків наших фахівців з Новим роком, за що отримали дуже надихаючий зворотній зв’язок і скоро точно вигадають щось ще.

Skype_Picture_2021_03_29T12_43_44_943Z-1067x800 Шість харківських IT-компаній з корпоративними фішками
Фото: Yael Acceptic
Yael_Acceptic_staff Шість харківських IT-компаній з корпоративними фішками
Фото: Yael Acceptic
Yael_Acceptic_parents Шість харківських IT-компаній з корпоративними фішками
Фото: Yael Acceptic

JustCoded

«До карантину ми організовували dog day. У цей день можна було прийти в офіс із собакою. Пухнастики були присутні на мітингах, бігали по офісу і просто купалися в променях слави. На жаль, в умовах карантину цю милу традицію довелося призупинити. Сподіваємося, що незабаром ми зможемо надолужити згаяне», — розповідає Анна Кравцова, PR-менеджер.

Через карантинні обмеження JustCoded вирішили створити календар івентів, де фахівці можуть вибрати цікаве заняття і поспілкуватися з колегами. Водночас кількість місць на один івент обмежено, щоб не порушувати карантинні заходи.

«Ще одна традиція, яку всі люблять у JustCoded, — це сплав на байдарках! Не просто покатушки на човниках, а справжній похід з наметами, вогнищем і польовою кашею. Минулого року ми сплавлялися по Сіверському Донцю і ночували в наметах на безлюдному острові, який з усіх боків було оточено водою. Цього року хочемо освоїти рафтинг і з нетерпінням чекаємо літа 2021!»

 

Justcoded-dog-day-2-600x800 Шість харківських IT-компаній з корпоративними фішками
Фото: JustCoded
Justcoded-dog-day-600x800 Шість харківських IT-компаній з корпоративними фішками
Фото: JustCoded
JC3-1065x800 Шість харківських IT-компаній з корпоративними фішками
Фото: JustCoded

GeoComply

«У GeoComply ми прагнемо підтримувати своїх фахівців на шляху професійного та особистісного розвитку. На це компанія виділяє окремий бюджет, який дорівнює сумі місячної компенсації. Навчання може проходити в будь-якій точці світу — як онлайн, так і офлайн. У нас також існує програма навчання для топ-менеджерів і лідерів напрямків G-Force Oxford Strategic Leadership Program. Її розроблено бізнес-школою Оксфордського університету Oxford Saïd Business School спеціально для GeoComply. Для молодих фахівців ми запускаємо оплачувані програми стажувань, де інтерни тісно співпрацюють із досвідченими менторами над реальним продуктом і своїми навичками.

photo_2021-04-14_10-12-35-1067x800 Шість харківських IT-компаній з корпоративними фішками
Фото: GeoComply

Компанія дуже уважно ставиться до здоров’я спеціалістів, тому в нас є розширене медичне страхування і доступ до онлайн-платформи психологічної підтримки. Компенсація спорту, щотижневі заняття йогою і розмовні клуби з носієм або вчителем англійської мови — невід’ємна частина нашої корпоративної культури. Крім цього, двічі на рік ми організовуємо незабутні івенти.

photo_2021-04-13_18-47-50-1100x733 Шість харківських IT-компаній з корпоративними фішками
Фото: GeoComply

Фішка GeoComply у тому, що топ-менеджмент компанії максимально відкритий і радий ділитися успіхами зі своєю командою. Для цього раз на 6 місяців проводяться Town Hall Meetings. Зараз ми на pre-IPO стадії, і кожному фахівцю доступні не тільки Bi-Annual Bonuses, але і ESARs (Employee Share Appreciation Rights), які видаються за фіксованою вартістю залежно від рівня rights», — поділився з нами Вадим Ільясов, Delivery Director.

photo_2021-04-13_18-47-56-1100x733 Шість харківських IT-компаній з корпоративними фішками
Фото: GeoComply

Наші компанії-мембери придумують щось нове й цікаве для своїх фахівців.
Корпоративні культури компаній відрізняються, але саме в цьому й родзинка, тому що насамперед культуру спрямовано на людей.

Швидше підписуйся на наші канали, щоб побачити більше таких добірок.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. MobiDev банер

Коментарі