Незвичні традиції: компанія Google

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія Google — робота мрії для багатьох. Корпоративна культура бізнес-гіганта вражає. Чого тільки немає в офісі Гугла для комфортної роботи команди: спортмайданчики, розважальні кімнати, послуга масажу, а в кафетерії з органічною їжею взагалі можна заблукати!

Цікаві традиції компанії в офісі Google

Не дивно, що у такої компанії є досить незвичні традиції та правила, які точно до вподоби співробітникам. Ось декілька з них:

  • одягатися у символіку Чемпіонату світу з футболу і прикрашати увесь офіс його атрибутами. Вболівальників в Гуглі працює багато, їхній радості у такі дні немає меж;
  • компанія регулярно проводить ораторські виступи від відомих людей. Таким чином співробітники можуть розвиватись у різних напрямках. Ораторами вже були Райан Рейнольдс, Леді Гага та інші знаменитості та наукові діячі;
  • Гугл активно підтримує благодійність, а тому традиційним є день Google Serve, коли робітники можуть пожертвувати кошти в акції допомоги людям, або взяти участь у проєктах із захисту довкілля.

Корпоративна культура Google

А ось тобі ще декілька правил, яких повинен дотримуватись кожен спеціаліст корпорації:

  • не критикувати продукти інших компанії, чи то Apple, Microsoft, або Linux. Хоча б один із співрозробників продукту працює в Гуглі. Та й професіонали не критикують, а радять і допомагають;
  • компанія ніколи не обмежує свободу у виборі одягу своїх співробітників: хочеш носити шорти і топ — твоє право. Проте все ж існує одне єдине правило: «співробітник повинен бути одягненим…хоча б у щось». Шкарпетки також одяг, правда? =)

Навіть якщо у ваша компанія тільки починає свій шлях у бізнесі, дуже круто мати свої унікальні традиції, адже вони урізноманітнюють повсякденність і згуртовують команду!

Обов’язково пиши у коментарях в Instagram та Facebook, як тобі наша нова рубрика! 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. G5 Game

Коментарі