kids2it-rezultaty-j-dosyagnennya-shhe-odnogo-nezabutnogo-sezonu

Kids2IT: результати й досягнення ще одного незабутнього сезону

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Рік за роком Kharkiv IT Cluster розкриває та втілює найсміливіші ідеї та проєкти. Наша команада вважає, що розквіт майбутнього ІТ-світу залежить від рішень, які сьогодні приймають юні мрійники. Саме тому Kharkiv IT Cluster впроваджує все більше освітніх проєктів та налагоджує взаємодію з навчальними закладами. 

Сезон 2022-2023 виявився особливим для Харківського ІТ Кластера завдяки успіху й популярності профорієнтаційних ігор Kids2IT!

Що ж таке Kids2IT? 

Kids2IT — це профорієнтаційні ігри, які стають справжньою мандрівкою до ІТ-світу для школярів. Ця подорож розкриває загадки циклу розробки ІТ-проєктів та надає учням можливість створити власні стартапи. Складні терміни стають простими, а потенційні перешкоди перетворюються на цікаві завдання.

Учні дізнаються багато нової та цікавої інформації від наших менторів, а іноді навіть від справжніх і досвідчених ІТ-фахівців. Після теоретичної частини школярі втілюють нові знання на практиці й розробляють круті інноваційні проєкти. 

Яким був цей сезон? 

Протягом сезону 2022-2023 наша команда провела 74 неймовірні гри в 36-и навчальних закладах 28-и міст України,  у яких взяло участь понад 2200 учасників. До профорієнтаційних заходів Kids2IT від Kharkiv IT Cluster долучилися ментори з компаній SevenPro, SDA, GridDynamics, Knubisoft та Akvelon

Важливо відзначити, що 6 ігор відбулися в офлайн-форматі — це була незабутня можливість не лише здобути нові знання, а й зустрітися й обмінятися досвідом безпосередньо.

Більше того, разом із БО «БФ «Кодайті4лайф Юкрейн», SevenPro та Knubisoft ми провели 3 офлайн-гри для 71 школяра в деокупованих населених пунктах Харківщини, зокрема в місті Дергачі й селищі Савинці. 

Партнери успіху 

У межах співпраці ГО «Український професійний розвиток», UNICEF Ukraine та Kharkiv IT Cluster провели 12 офлайн-ігор в Охтирці, Харкові, Умані, Черкасах, Кременчуці  та навчили 71 ментора для проведення ігор.

У межах пілотного проєкту «Оновлена інформатика  — ІТ-студії» познайомили вчителів інформатики шкіл-учасниць пілоту з проєктом Kids2IT та провели ігри в їх школах.

Але це ще не все! У нашому бажанні розвивати індустрію та передавати знання ми звернулися до молоді. Kharkiv IT Cluster провів навчання для 83 тренерів закритого клубу Junior Club, які тепер готові із задоволенням провести ігри для дітлахів і впроваджувати новітні методи профорієнтації серед школярів.

Сезон 2022-2023 був часом великих досягнень, нових знайомств і творчості. Ми пишаємося кожним учасником Kids2IT, кожним тренером і спікером, які зробили свій внесок у створення майбутнього. Також дякуємо компаніям SevenPro, SDA, GridDynamics, Knubisoft, Akvelon та БО «БФ «Кодайті4лайф Юкрейн», які не залишилися осторонь, а долучилися до розвитку освіти й майбутнього ІТ-індустрії.

Цей сезон став яскравим розділом нашої історії, а ми вже плануємо нові пригоди й відкриття в наступних сезонах!

Для того, щоб долучитися до нового сезону Kids2IT, реєструйте шкільну групу за посиланням та очікуйте повідомлення від нашого координатора.

Долучитися до нового сезону

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kids2it-vyhodymo-v-oflajn-svit
  2. kids2it-vid-vijny-do-svitla-znan-na-zvilnenyh-zemlyah
  3. kids2it-proforiyentatsijna-gra-dlya-majbutnih-abituriyentiv-ta-studentiv-derzhavnogo-universytetu-telekomunikatsij

Коментарі