kids2it-vyhodymo-v-oflajn-svit

Kids2IT: виходимо в офлайн-світ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

20 червня Kharkiv IT Cluster та компанія SevenPro здійснили візит до міста Дергачі Харківської області з метою проведення профорієнтаційної гри Kids2IT для школярів у форматі офлайн. Цей захід був організований у дитячій кімнаті, обладнаній БО «БФ «Кодайті4лайф Юкрейн»

Що відбувалося?

Під час візиту Юлія Рак, HR-менеджер компанії SevenPro, ознайомила дітей з циклом розробки ІТ-продукту та розповіла про різноманітні професії, які існують у сфері ІТ. Після цієї презентації учні мали можливість спробувати себе в нових професіях та розпочати роботу над до створенням власних проєктів. Дві команди зібралися, згенерували ідеї, обрали продукт, розробили його дизайн, зайнялися конструюванням, тестуванням та нарешті презентували цікаві й корисні проєкти.

Які проєкти розробили команди?

Перша команда розробила мультиварку з дистанційним керуванням, що має значний потенціал у полегшенні процесу приготування їжі. Лише уявіть, повертаючись з роботи дорогою додому, вам варто лише обрати страву із запропонованих у додатку й удома на вас чекатиме смачна й горяча вечеря. 

Друга команда презентувала робота, який був задуманий для виконання різних побутових справ, що допомагатиме у покращенні повсякденного життя. Такому роботу ви можете доручити помити посуд або підійняти вантаж та інші справи, які він виконає бездоганно та безпечно. 

Цей захід дав дітям можливість не лише познайомитися з різними професіями в ІТ-галузі, але й відчути себе справжніми розробниками, проявити креативність та спільно працювати над цікавими проєктами. 

Завдяки співпраці Kharkiv IT Cluster, SevenPro та CodeIT, ця профорієнтаційна гра Kids2IT стала джерелом натхнення та мотивації для молодого покоління, розкриваючи перед ними широкі можливості у сфері інформаційних технологій.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Kids2IT_Kharkiv IT Cluster
  2. kids2it-navchannya-z-elementamy-innovatsij2

Коментарі