Kids2IT: як у ігровій формі розказати підліткам про ІТ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Сьогодні найбільш популярні фахівці на ринку праці — це фахівці ІТ-галузі. Тому дуже важливо розказувати підліткам про ІТ, і одним з таких способів проведення профорієнтації в школах.

📌23 квітня Харківський ІТ Кластер для учнів Харківської спеціалізованої школи І-III ступенів №134 провів профорієнтаційну гру Kids2IT.

Протягом 2,5 годин школярів познайомили з ІТ-професіями та дали можливість в ігровій формі відчути себе розробником, тестувальником, бізнес-аналітиком чи дизайнером і завдяки командній роботі розробити проєкт. Школярі на практиці переконалися в тому, що ІТ — це не тільки написання коду, а й безліч можливостей для творчої роботи.

Під час гри учасники поділилися на дві команди — Мрійники та Цифровий Ешалон.

🖥️Цифровий Ешалон вирішили розробити проєкт направлений на підвищення рівня життя в місті та його цифровізації — CityConnect+.

🤩А Мрійники виправдовуючи свою назву сконструювали Машину часу, адже напевно кожен з нас в дитинстві мріяв побувати в минулому чи хотів зазирнути за завісу майбутнього.

Гра була неймовірно цікава та весела. Учні презентували свої проєкти наголошуючи чому вони такі важливі.

Kids2IT — це гра, яка допомагає школярам зробити вибір майбутньої професії. Щоб провести гру у вашій школі треба ознайомитись з правилами, які можна знайти👉 тут та зареєструвати свою шкільну групу для участі (це має зробити вчитель).

Дякуємо всім за участь. До зустрічі на заходах Харківського ІТ Кластера!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Kids2IT_Kharkiv IT Cluster
  2. kids2it-navchannya-z-elementamy-innovatsij2

Коментарі