kids2it-navchannya-z-elementamy-innovatsij2

Kids2IT: навчання з елементами інновацій

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

17 травня Kharkiv IT Cluster зустрівся із учнями Харківської загальноосвітньої школи №136 з метою проведення профорієнтаційної гри Kids2IT. 

Учні прослухали матеріал про цикл розробки проєкту, поділилися своїми знаннями про ІТ-галузь, а після розробили свій проєкт, який дозволяє навчатися із задоволенням. 

Проєкт «Pioneers»

«Pioneers» — це навчальний застосунок, за допомоги якого можна навчитися 3D-моделюванню учням загальноосвітніх шкіл 5-11 класів. За умови впровадження застосунку в шкільну програму з інформатики школи отримують безкоштовну ліцензію на користування програмою. У застосунку втілені теоретичний матеріал та практичні завдання із власною платформою для їхнього виконання. Інтерфейс застосунку легко адаптується для учнів різних вікових категорій, що дозволяє користуватися ним безпечно. 

Розробники зауважили, що в майбутньому такі застосунки можуть бути впроваджені в програму ІТ-шкіл та курсів, а також створені більш оптимальні варіанти для закладів вищої освіти.

Нехай цей проєкт стане прототипом для програми, яку дійсно запровадять до шкільної програми, тоді навчання стане ще цікавішим. Kharkov IT Cluster вдячний учням Харківської загальноосвітньої школи №136 за цікаву ідею та розробку корисного проєкту. Зичимо успіхів у нових звершеннях та досягненнях! 

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Kids2IT_Kharkiv IT Cluster

Коментарі