Kids2IT: Як пізнати ІТ-світ через гру?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🌞Kharkiv IT Cluster продовжує вражати учнів шкіл світом ІТ через захопливу гру Kids2IT! Ця ініціатива дозволяє дітям пізнавати та розуміти основні концепції і технології ІТ-індустрії шляхом цікавих та взаємодійних активностей.

🌟18 травня відбулася профорієнтаційна гра Kids2IT для Харківської ЗОШ №88. Більше 30 школярів отримали нові знання про світ ІТ.

❓Як пройшла гра?

Школярі мали нагоду пізнати основні принципи роботи в ІТ-сфері. За допомогою тренерів, вони розробляли прототипи інноваційних стартапів і переконалися, що в ІТ галузі працюють не лише програмісти, але й багато інших спеціалістів.

До речі, тренерами були учасники закритого клубу Junior Club, які раніше самі були учасниками ігор, але цього разу вони взяли на себе роль наставників. Вони допомагали школярам розібратися у процесах роботи і поділилися своїм досвідом.

Школярі були розділені на 2 команди, щоб кожен міг спробувати себе в різних ІТ-ролях, таких як Product Owner, Business Analyst, Designer, Hardware Developer, Software Developer, QA, Sales Manager та Project Manager.

Під час гри учасники створили 2 проєкти, а саме:

  1. Тексторед: Він буде коректувати текст, знаходити помилки, розташовувати коми. Спочатку додаток буде приймати текст або аналiзувати фото, потiм за допомогою нейромережі шукати помилки, а на вихiд вiддаватиме текст без помилок.
  2. FormulaUA: Помічник для учнів, який зменшує час на пошуки потрібної формули та її пояснення. У додатку є розділи по різним галузям науки. В кожному розділі зібрані формули та пояснення до них.

Ці профорієнтаційні ігри надають можливість насолодитися короткою подорожжю у світ ІТ та зрозуміти, як все функціонує. Вони дають учасникам можливість побачити “за кулісами” і поглибитись в процеси та ролі, які існують у цій великій галузі.

🤔Довідка:

Kids2IT — це ініціатива від Kharkiv IT Cluster, спрямована на ознайомлення школярів зі світом ІТ-професій уже протягом 8 років. Цей проєкт надає дітям унікальну можливість познайомитися з різними напрямками в ІТ, розробити свої власні ідеї та винаходи, а також відчути себе часткою цієї захоплюючої галузі.

Через гру та активні практичні завдання діти отримують цінний досвід інтерактивного вивчення, який допомагає їм зрозуміти, як працюють ІТ-фахівці та які можливості відкриваються перед ними у цій швидкозмінній індустрії.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Kids2IT
  2. kids2it-majbutnye-vzhe-tut

Коментарі