kids2it-majbutnye-vzhe-tut

Kids2IT: майбутнє вже тут

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

2 травня Kharkiv IT Cluster радо вітав студентів Полтавського коледжу ХПІ на профорієнтаційній грі Kids2IT. Учасники мали змогу спростувати міфи й стереотипи про ІТ, відкрити для себе нові професії та напрями розвитку, а також створити власні проєкти! І це все в межах однієї зустрічі!

Учасники взяли активну участь у бесіді про ІТ-професії, здобули нові знання та втілили їх у своїх розробках. 

Проєкт «Танці в хаті»

Команда «Активні розробники» створили проєкт застосунку для інтровертних айтівців під назвою «Танці в хаті», щоб навіть найсором’язливіші змогли провести час активно навіть наодинці. 

Мобільний застосунок дуже простий у користуванні — програма створює образ танцювальника , за яким потрібно повторювати рухи. 

Команда зробила бізнес-аналіз та з’ясувала аналоги. Серед них є такі застосунки як Just Dance, Mstar Club, Soul Dance Party, проте «Танці в хаті » є вітчизняним відповідником з новим функціоналом.

Проєкт  Real feel gaming (RFG-2000)

2 травня студентів Полтавського коледжу ХПІ щиро вітав Kharkiv IT Cluster під час профорієнтаційної гри Kids2IT.

Натомість команда «FeelingSStorm» створилат проєкт VR-окулярів з можливістю передачі запахів у комплектуванні зі спеціальним костюм для тактильних відчуттів — Real feel gaming (RFG-2000). 

RFG-2000 надає можливість відчути середовище комп’ютерної  гри навколо: запахи квітів, бензину та палених шин, крові і вина. Будь чого, що буде у грі, фільмі чи іншому вигляді віртуальних застосунків!

Такі проєкти демонструють не лише творчість та інноваційність молоді, але й потенціал ІТ-галузі для розвитку технологій та вирішення різних проблем.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Innovatsiini-prylady_Kids2IT_Kharkiv-IT-Cluster
  2. Kids2IT

Коментарі