Kids2IT: продовжуємо знайомити школярів з ІТ-світом

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🤩 Kharkiv IT Cluster продовжує знайомити учнів шкіл з ІТ-світом за допомогою гри Kids2IT!

28 квітня відбулася профорієнтаційна гра для Харківської загальноосвітньої школи №5. Понад 30 школярів змогли дізнатися чимало нового про світ ІТ.

❓Як пройшла гра?

На грі учасники дізналися про основні принципи роботи в ІТ-сфері, за допомогою тренерів розробили прототипи інноваційних стартапів, а також переконались, що в IT працюють не тільки програмісти, а й багато інших спеціалістів.

Під час гри учасники поділились на 3 команди, щоб кожен знайшов і спробував себе в ІТ-ролі: Product Owner, Business Analyst, Designer, Hardware developer, Software developer, QA, Sales Manager та Project Manager.

Також особливістю цієї гри було те, що її проводили учасники закритого клубу Junior Club Харківського ІТ Кластера, які ще нещодавно пробували себе в ролі гравців, а цього разу взяли на себе роль наставників і допомагали школярам зрозуміти, як влаштовані процеси в ІТ.

«Гра пройшла легко, комунікувати та заповнювати тишу було не складно. Єдине, що на початку гри було дуже складно розкачати учасників. Учні не соромилися ставити питання, хоч і не всі були готові активно брати участь. Вже на фінішу, коли проєкт набув свого вигляду — мені вдалося вивести свою групу на комунікацію між собою. Класний новий експірієнс! Дякую IT-kluster відчути себе в ролі ментора», — поділилася своїми враженнями від першого менторства Вероніка.

Під час гри учасники створили 3 проєкти, а саме:

  • Пензлик, який малює об’єкти, що потім стають реальними. Інноваційна технологія, що дозволяє створювати предмети із вашої уяви без застосування ресурсів. Що є дуже екологічним та не виснажує нашу планету.
  • Античіт для CS:GO, який розроблений з метою запобігання шахрайству та забезпечення чесної гри для всіх гравців.
  • Чатбот для спілкування, у якому ви зможете навчитися підтримувати діалог, зможете відповідаючи на запитання бота трохи краще пізнати себе.

Всі проєкти були дуже цікавими та і знайшли позитивний відгук у команд суперниць.

Такі профорієнтаційні ігри дозволяють зануритися хоч на короткий час у світ ІТ та зрозуміти, як все влаштовано.

📌Що треба, щоб провести гру у вашій школі?

Ознайомтеся з правилами, які можна знайти тут. Реєструйте свою шкільну групу для участі (це має зробити вчитель).

🤔Довідка:

Kids2IT — проєкт для школярів від Kharkiv IT Cluster, який знайомить підлітків з ІТ-професіями вже 8 років. Завдяки грі діти знайомляться з ІТ-напрямками, розробляють власні винаходи, та мають можливість відчути себе справжнім ітівцем.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Innovatsiini-prylady_Kids2IT_Kharkiv-IT-Cluster
  2. Kids2IT
  3. Welcome to the game Kids2IT – маленький крок молоді до ІТ

Коментарі