Kids2IT: який зв’язок між телепортом та шампунем для волосся?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Який же зв’язок між телепортом і шампунем, після якого волосся залишається завжди чистим?

Усе дуже просто, адже це проєкти, розроблені учасниками гри Kids2IT!

🤩 19 травня Kharkiv IT Cluster провів профорієнтаційну гру Kids2IT для 26 учнів КЗ «Харківська спеціалізована школа І-III ступенів №93 імені В.В. Бондаренка».

Гра Kids2IT покликана ламати стереотипи, що IT-індустрія занадто складна, підходить не всім, призначена тільки для програмістів.

❓Отож, як пройшла гра?

Під керівництвом менторів школярі познайомилися з циклом розробки будь-якого пристрою чи продукту, дізналися, які є професії в IT, попрацювали в командах і розробили власний проєкт спробувавши себе в обраній ними ролі фахівця.

Учні поділилися на три команди, дві з яких вирішили незалежно одна від одної розробити телепорт і ще одна зробила шампунь, після якого волосся залишається завжди чистим.

Особливість цих проєктів полягала в тому, що підліткам хотілося спростити життя не витрачаючи зайвого часу на дорогу на великі відстані чи позбути постійної проблеми з миттям голови😉.

Довідка

Kids2IT — це адаптована профорієнтаційна гра для старшокласників та студентів коледжів. Вона знайомить учнів зі світом ІТ та його можливостями. Завдяки грі учасники розробляють власні винаходи та мають можливість відчути себе справжнім айтівцем.

До зустрічі на івентах Kharkiv IT Cluster!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. kids2it-majbutnye-vzhe-tut

Коментарі