Kharkiv IT Cluster презентував вчителям пілотних шкіл проєкт Kids2IT «Оновлена інформатика — IT-студії»

Kharkiv IT Cluster презентував учителям пілотних шкіл проєкт Kids2IT «Оновлена інформатика — IT-студії»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У межах реформи IT-освіти Міністерство освіти й науки України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації реалізують проєкт з актуалізації  змісту шкільного курсу «Інформатика NewG». З 1 вересня 2022 року розпочалося пілотування проєкту, у рамках якого змістовно оновлюються освітні ресурси та підходи до навчання предмета Інформатики у 50 закладах загальної середньої освіти.

Kharkiv IT Cluster активно долучається до реформування змісту освіти Інформатики. Зокрема, у рамках ініціативи «Оновлена інформатика — IT-студії»  компанії-учасники Kharkiv IT Cluster GoIT, EPAM University, Luxoft, Avenga, Grid Dynamics, JABIL, iDeus, EPAM, Sigma Software провели брейншторм та сформували рекомендації щодо змістових ліній шкільної програми з інформатики. 

Презентація Kids2IT

11 жовтня команда Kharkiv IT Cluster провела  зустріч  з учителями інформатики пілотних шкіл проєкту  «Оновлена інформатика — IT-студії», де презентувала чинний проєкт профорієнтаційних ігор  Kids2IT 👩🏻‍🏫

Питання якості та актуальності навичок, що отримують діти в процесі навчання, наразі є дуже гострим. Особливо це стосується шкільного предмета Інформатика. Технології постійно розвиваються, тому діти потребують актуальних знань. Крім того, однією з принципових засад навчання учнів є профорієнтаціяKharkiv IT Cluster має великий досвід профорієнтації школярів, адже понад  5 років наша команда організовує профорієнтаційні ігри Kids2IT для 2500 школярів у середньому  щороку. 

«Проєкт Kids2IT є важливим  для розвитку ІТ-середовища в Україні. Починати знайомити школярів з професіями ІТ потрібно вже з 8 класу. Наша команда має великий досвід профорієнтації учнів. Він цілком спрямований на те, щоб у майбутньому IT-ком’юніті мало талановитих, професійних і натхненних ІТ-спеціалістів»,наголосила на початку зустрічі виконавча директорка Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал.

Під час зустрічі команда Харківського ІТ Кластеру поділилася досвідом проведення ігор Kids2IT. Разом зі вчителями розглянули кожен етап гри та відповіли на всі питання щодо проведення ігор в пілотних школах.

У рамках проєкту  «Оновлена інформатика — IT-студії»  Kharkiv IT Cluster проведе ще 10 ігор Kids2IT  для 9-ти класників пілотних шкіл.

Харківський ІТ Кластер дуже вдячний лідерці проєкту з реформи інформатики, заступниці Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерії Іонан, координаторці проєкту «Оновлена інформатика — IT-студії» Тетяні Нанаєвій та аналіткині проєкту Оксані Пасічник, а також Генеральному директору директорату цифрової трансформації МОН Дмитру Завгородньому за можливість зробити внесок у нові змісти IT-освіти та долучитися до процесу побудови нової IT-екосистеми. 😉

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Shcho take testuvannia
  2. Pershyi dosvid zmishanoi hry
  3. Kids2IT: як пройшла гра із учнями школи «Обдарованість»?

Коментарі