Kids2IT: як пройшла гра із учнями школи «Обдарованість»?

Kids2IT: пристрій для виправлення осанки чи датчики, що розпізнають навички?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

5 жовтня Kharkiv IT Cluster провів online-гру Kids2IT у якій взяли участь учні школи «Обдарованість».

Kids2IT – профорієнтаційна гра для школярів від Kharkiv IT Cluster, яка знайомить учасників із ІТ-професіями. До початку повномасштабної війни проєкт реалізовувався тільки offline в Харкові та Харківській області. Проте зараз команда Kharkiv IT Cluster адаптувала профорієнтаційні ігри під online-режим. Участь у проєкті стала доступною для дітей з усієї країни!

На грі учасники були поділені на дві команди в кімнатах в Zoom. У кожної був свій тренер, який розповів підліткам про особливості ІТ-сфери, принципи роботи над стартапами, а головне – довів, що в IT працюють не тільки програмісти.

Кожен учасник гри знайшов себе в ІТ-сфері: Product Owner, Business Analyst, Designer, Hardware developer, Software developer, QA, Sales Manager та Project Manager. Діти мали змогу обрати професію самостійно, спираючись на свої таланти. Кожен з них доклав свої зусилля, щоб розробити прототипи своїх перших винаходів:

  • IaChair:  виправляє осанку, контролює положення спини під час роботи/навчання та має купу додаткових функцій, щоб організувати ефективну роботу.
  • CM (Copy Master):  датчики-наліпки для тіла, які будуть відслідковувати анатомію рухів, задля того щоб в подальшому вивчати різноманітні навички.

Хто працював над проєктами?

Першою презентувала свій проєкт команда «Evil geniuses», гасло якої: «Хто попіклується про вас, окрім нас?!»

«Мені було цікаво написати реальний код до нашого проєкту і продемонтрувати крісло-мрії», — ділиться враженнями Анастасія, Software developer IaChair.

Другою виступила команда «Tomorrow`s genius», з гаслом: «Ваша ідея, наше втілення»

«Дякую за цей досвід попрацювати в команді, круто провести час з однодумцями та створити свій власний не схожий на інший продукт», — із захопленням каже Ваня, Software developer датчиків.

Що треба, щоб провести гру у вашій школі?

Ознайомтеся з правилами, які можна знайти тут. Реєструйте свою шкільну групу для участі (це має зробити вчитель).

Долучайтесь до нового сезону профорієнтаційний ігор разом із Kharkiv IT Cluster! 

Ігри у рамках проєкту Kids2IT — це завжди дуже цікаво та незабутньо, адже це кожен учасник може спробувати себе в будь-якій ролі та визначитись з майбутньою професією.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Kids2IT початок реєстрації
  2. Shcho take testuvannia
  3. Shukaiemo_mentoriv

Коментарі