kids2it-vid-vijny-do-svitla-znan-na-zvilnenyh-zemlyah

Kids2IT: від війни до світла знань на звільнених землях

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

 

20 липня Kharkiv IT Cluster, компанія SevenPro та БО «БФ «Кодайті4лайф Юкрейн» відправилися відчайдушним візитом до деокупованого селища Савинці Ізюмського району Харківської області.

Відважний шлях на звільнені землі

Ще рік тому тут гриміли снаряди й кожен день носив загрозу життю. Скрізь лунали постріли, а кожен звук був сповнений лиха. Але ситуація вже значно покращилась, і діти знову почали повертатись у свої рідні домівки.

ІТ-компанії не стали осторонь, заради дітей вони знайшли сили, ресурси та приміщення, щоб змінити сувору реальність на безпечний світ для юних інтелектів.

БО «БФ «Кодайті4лайф Юкрейн», яка є частиною спільноти Kharkiv IT Cluster, обладнала дитячу кімнату для маленьких мешканців селища Савинці. Яскраве й світле приміщення в безпечному місці, книги, іграшки, солодощі, вмотивовані викладачі та щасливі діти — у такій атмосфері команда Харківського ІТ Кластера провела профорієнтаційну гру Kids2IT.

Разом з нами до школярів завітала Юлія Рак — HR-менеджерка компанії SevenPro. Юлія та її компанія активно підтримують усі освітні ініціативи Kharkiv IT Cluster. Зокрема, вона часто бере участь в онлайн-заходах спільноти та була неймовірно щасливою долучитися до події у форматі офлайн.

Що відбулося під час візиту?

Спікерка ознайомила дітей з циклом розробки ІТ-продукту та розповіла про різноманітні професії, які існують у сфері ІТ. Школярі із захватом прослухали матеріал та були сповнені натхнення перейти до практики.

Маленькі герої отримали безцінний дарунок — можливість пізнати себе в нових ролях з галузі ІТ. З величезним ентузіазмом діти генерували ідеї, ставили питання й створювали власні проєкти.

Діти згуртувалися, і нові завдання були виконані. Вогники в їхніх очах свідчили про те, що майбутнє в безмежному світі технологій належить їм.

Знання, ІТ та надія на майбутнє

Дружня атмосфера, класні ідеї, круті помічники та посмішки під час зустрічі заклали міцний фундамент розвитку учасників гри як майбутніх мотивованих ІТ-спеціалістів.

Внесок спільноти Kharkiv IT Cluster у розвиток майбутнього ІТ-індустрії неможливо переоцінити, адже навіть під час складних обставин результати нашої діяльності завжди яскраво виокремлюються. На цей раз їх можна простежити в посмішках та палаючих очах школярів селища Савинці.

Дякуємо БО «БФ «Кодайті4лайф Юкрейн» та компанії SevenPro за підтримку та небайдужість до ІТ-освіти. Kharkiv IT Cluster неймовірно пишається спільною співпрацею зі справжніми героями, які боронять фронт майбутнього наших дітей, поки українські захисники мужньо його виборюють.

Долучайтеся до спільноти Kharkiv IT Cluster, щоб будувати країну майбутнього разом з нами!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kids2it-vyhodymo-v-oflajn-svit
  2. kids2it-proforiyentatsijna-gra-dlya-majbutnih-abituriyentiv-ta-studentiv-derzhavnogo-universytetu-telekomunikatsij

Коментарі