kids2it-proforiyentatsijna-gra-dlya-majbutnih-abituriyentiv-ta-studentiv-derzhavnogo-universytetu-telekomunikatsij

Kids2IT: профорієнтаційна гра для абітурієнтів та студентів ДУТ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

18 травня команда Kharkiv IT Cluster завітала до Державного університету телекомунікацій (м.Київ). В межах меморандуму про співпрацю між Kharkiv IT Cluster та Державним університетом телекомунікацій вже реалізована низка заходів. Студенти Державного університету телекомунікацій є активними учасниками проєкту Open IT, а викладачі університету успішно завершили курс підвищення кваліфікації, який організував Kharkiv IT Cluster з ІТ-компанією Grid Dynamics.

Отже, зустрівшись з майбутніми абітурієнтами та студентами Державного університету телекомунікацій, команда Kharkiv IT Cluster розповіла про особливості розробки ІТ проєктів, їх цикл та ролі в команді. Пропонуємо познайомитись з проєктами, до розробки яких доулучились учасники offline-гри Kids2IT⬇️

💙Дрон для військових

Перша команда обрала для себе напрямок розробки військових дронів для розмінування. Ця розробка може виявляти як пелюстки, так і протитанкові міни, що закопані у землю. Важко занизити актуальність цієї розробки в умовах сьогодння! Хлопці та дівчата розробили декілька дизайнів та навіть створили перший макет дрона вже під час гри. Також, працюючи над удосконаленнями в майбутньому зʼявилась ідея додати можливість керування дроном не тільки оператором, але й штучним інтелектом, тож команда ще працює над безпекою та введенням нових технологій до пробної версії.

💙Браслет для гіпертоників

Чи мало людей страждають від перепадів тиску, й особливо це стосується людей похилого віку. Тож наступна команда в турботі про рідних та близьких розробила концепт браслету або годиннику, який допомагає прогнозувати приступи і попереджає про них володаря. Окрім того, браслет може надсилати сигнал до швидкої медичної допомоги у випадку сильного нападу та надсилати повідомлення про стан носія контактним особам. Завдяки таким розробкам, ми завжди зможемо турбуватись про близьких.

💙Термінал та власна валюта

Чи бувало так, що ви забували картку в банкоматі? А ваші рідні та близькі? Третя команда розробила спеціальний термінал, який не потребує карток, а підʼєнуються за допомогою двухфакторної аутентифікації з вашим телефоном. До речі, якщо ваш телефон віддаляється від терміналу на певну відстань, то термінал автоматично виходить з вашого акаунту, щоб злоумисники не могли скористатись вашим банківським акаунтом.

Якщо ви хочете запросити команду Kharkv IT Cluster та провести профорієнтаційну Kids2IT у своїй школі чи коледжі читайте деталі тут

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kids2it-vyhodymo-v-oflajn-svit
  2. kids2it-navchannya-z-elementamy-innovatsij2

Коментарі