Derzhavnyi_universytet_telekomunikatsii_Kharkiv_IT_Cluster_1

Державний університет телекомунікацій став офіційним партнером Kharkiv IT Сluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Розширення мережі партнерств Kharkiv IT Cluster свідчить про актуальну діяльність у напрямку підтримки та розвитку ІТ-освіти України. Актуалізація освітнього контенту, підвищення якості підготовки ІТ-фахівців та кваліфікації викладацького складу — це лише частина активностей, які ми реалізуємо з нашими партнерами.

28 лютого Kharkiv IT Cluster та Державний університет телекомунікацій підписали Меморандум про співпрацю. Викладачі та студенти є активними учасниками наших проєктів та ініціатив, а Меморандум дозволив побудувати спільні плани на поточний рік.

Співпраця з Державним університетом телекомунікацій націлена на:

  • підвищення кваліфікації викладацького складу;
  • спільне проведення конференцій, семінарів для студентів, а також інших заходів, спрямованих на підвищення якості ІТ-освіти;
  • актуалізацію освітніх програм;
  • сприяння у працевлаштуванні кращих слухачів спільних програм.

Kharkiv IT Cluster сподівається, що укладені угоди створять належні умови для навчання фахівців в IT-сфері та підвищення якості освітнього середовища в регіоні.

Ми висловлюємо подяку за довіру та співпрацю з закладами освіти. Наша організація пишається тим, що може допомагати студентам та фахівцям отримувати актуальні знання. Ми впевнені, що наша участь в освітніх проєктах сприятиме розвитку майбутніх фахівців. 🚀

Довідка:

Державний телекомунікаційний університет — провідний навчальний заклад України в ІТ-галузі. У квітні 2016 року Університет був прийнятий до Міжнародного Союзу електрозв’язку, структурного підрозділу Організації об’єднаних націй, штаб квартира якого знаходиться у м. Женева, Швейцарія.

Випускники університету є висококваліфікованими спеціалістами, яким провідні ІТ-компанії України при працевлаштуванні надають пріоритет.

Заняття проводяться з урахуванням компетенцій роботодавців на сучасному обладнанні останнього покоління, програмному забезпеченні та апаратно-програмних комплексах, які використовуються компаніями-партнерами кафедр у своїй роботі. Це дозволяє студенту оволодіти не лише теоретичними знаннями, а й практичними уміннями і навичками, які необхідні для роботи в ІТ компаніях.

Сьогодні в університеті відкриті всі затребувані на ринку праці спеціальності в галузі інформаційних технологій, телекомунікацій, кібербезпеки та економіки. В межах і поза межами навчального процесу за всіма спеціальностями і спеціалізаціями підготовки студенти мають можливість отримати сертифікати компаній-партнерів кафедр. Сертифікат дає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця. У 2020 році за рішенням Міністра освіти і науки України та Президента Національної академії наук України Університет був нагороджений двічі гран-прі у номінації «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу».

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. меморандум про співпрацю з Полтавським університетом економіки і торгівлі
  2. Меморандум

Коментарі