kharkiv-it-cluster-pryvitav-pershokursnykiv-hnure-z-novym-navchalnym-rokom

Kharkiv IT Cluster привітав першокурсників ХНУРЕ з новим навчальним роком

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Кожен новий навчальний рік — це нові знання й можливості розвитку для молоді. 

31 серпня 2023 року відбулася онлайн-посвята першокурсників у Харківському національному університеті радіоелектроніки (ХНУРЕ). Зазвичай цей день завжди відзначається особливими враженнями й незабутніми моментами, які встановлюють особливий тон для майбутнього навчального року. Саме під час посвяти новоспечені студенти стають на крок ближчі до університету, приймають теплі вітання й побажання. До привітального слова першокурсникам долучилася й спільнота Kharkiv IT Cluster, з якою тісно співпрацює університет. 

Привітання для студентів

«Я вітаю тебе, студенте, з класним вибором, адже ти будеш навчатися в одному з провідних університетів країни та Східної Європи. Ти маєш унікальну можливість саме зараз навчатися новітнім технологіям, де б ти не знаходився/знаходилася й обрати професію своєї мрії. Не вчися як кодер, учися як інженер, який приймає системні рішення, що змінюють світ», — зазначила у відеопривітанні виконавча директорка Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал. 

До привітань долучилися також компанії A-Level, Intellias, ErgoServ, EPAM, Data Art, Luxoft, SoftServe, Sigma Software, CHI Software та GlobalLogic. Вони побажали першокурсникам наснаги в новому навчальному році й підготували особливі подарунки. 

«…Ніколи не втомлюйтеся горіти своєю мрією, тоді мотивація буде рухати вас уперед попри будь-які перешкоди…», — IT-школа A-Level.

«…Нехай цей час буде сповнений незабутніми моментами, цікавими новими знайомствами й можливостями для розвитку… », — компанія ErgoServ. 

«…Бажаємо сміливості подолати будь-які труднощі, віри у власні сили, незабутніх моментів під час навчання, перемог і нових знань… », — компанія Intellias. 

Окрім того, 10 вересня серед першокурсників відбулася вікторина під назвою «Знайомство з ХНУРЕ», переможці якої отримають подарунки від компаній-партнерів . Ця вікторина допомогла першокурсниками краще ознайомитися з історією та особливостями свого університету, а також весело й цікаво провести час разом з новими друзями й колегами.

Новий навчальний рік завжди приносить нові можливості й виклики. Бажаємо всім першокурсникам натхнення й невичерпного бажання навчатися й рости в галузі інформаційних технологій. 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. it-kanikuly-z-hnure-yaku-it-profesiyu-obraty
  2. TAXER як економіка переживає втрати від війни
  3. ХНУРЕ & Sigma Software: адаптація освітніх програм до сучасних потреб ІТ індустрії
  4. KhNURE_Vstup-2023

Коментарі