ХНУРЕ & Sigma Software: адаптація освітніх програм до сучасних потреб ІТ індустрії

Tech Edu Up: Адаптація освітніх програм до сучасних потреб іт індустрії від ХНУРЕ та Sigma Software

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

15 лютого 2023 року відбулось урочисте вручення сертифікатів від Kharkiv IT Cluster та міжнародної ІТ консалтингової компанії Sigma Software. Вони підтверджують відповідність освітніх програм «Програмна інженерія» та «Комп’ютерна інженерія» у ХНУРЕ поточним вимогам ІТ індустрії.

Міжнародна ІТ консалтингова  компанія Sigma Software активно бере участь у різних освітніх ініціативах Kharkiv IT Cluster. Ми були дуже раді, коли представники компанії долучилися до нашого проєкту «Tech Edu Up». У рамках нього були переглянуті змісти освітніх програм «Програмна інженерія» та «Комп’ютерна інженерія» у ХНУРЕ. Ці програми викладаються на базі кафедр програмної інженерії та електроних обчислювальних машин у ХНУРЕ відповідно.

Як пройшла зустріч?

Зустріч пройшла у змішаному форматі. До вручення доєдналися й завідувачка кафедри програмної інженерії Дудар З.В., доцент кафедри Каук В.І., завідувач кафедри електронних обчислювальних машин Коваленко А.А., а також декан факультету комп’ютерної інженерії та управління Ляшенко О.С. та виконуючий обов’язки ректора Рубан І.В. Від компанії Sigma Software на урочистій зустрічі були присутні: керівниця освітніх програм по Україні Ольга Осередчук та тренінг менеджерка у східному та південному регіонах України Анастасія Функендорф.

Команда Kharkiv IT Cluster рада бути частиною рушійної сили ІТ-освіти в Україні разом з такими потужними партнерами як Sigma Software та Харківський національний університет радіоелектроніки.

Розвиваємо ІТ-індустрію разом!

Довідка

Глобальна мультинаціональна компанія Sigma Software понад 20 років розробляє круті ІТ-рішення і надає послуги ІТ-консалтингу повного циклу своїм клієнтам по всьому світу – від Австралії до Західного узбережжя США. Компанія працює зі стартапами, продуктовими компаніями та корпораціями та опановує трендові технології та напрямки. Сьогодні Sigma Software – це ціла екосистема, що включає в себе власний бізнес інкубатор, освітній майданчик, бізнес об’єднання компаній, власну продуктову лінійку та запатентовані інноваційні рішення. Велика команда Sigma Software працює із понад 10 країн, в тому числі із України.

Навіть з приходом війни робота в українських офісах не зупинилась, а навпаки – спеціалісти компанії разом із проєктами для замовників активно долучаються до освітніх, соціальних та благодійних ініціатив.

Рекомендовані матеріали

  1. 21 рік розвитку ІТ в Україні та світі — досвід Валерія Красовського, співзасновника й CEO Sigma Software
  2. Tech Edu UP: як працює проєкт для підвищення якості освіти на IT-спеціальностях
  3. КСВ під час війни. 10 соціальних ініціатив від Sigma Software в 2022

Коментарі