KhNURE_Vstup-2023

Вступ-2023: Як пройшов вебінар про ІТ та HiTech-спеціальності ХНУРЕ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
18 квітня Kharkiv IT Cluster та Харківський національний університет радіоелектроніки провели вебінар для майбутніх абітурієнтів на тему: «ІТ та HiTech-спеціальності ХНУРЕ: як стати затребуваним фахівцем».

«Чому ж треба обирати ІТ та HiTech-спеціальності саме в ХНУРЕ? А тому, що Харківський національний університет радіоелектроніки — це єдиний в Україні державний університет, який спеціалізується тільки на IT та HiTech-освіті. Це один з профільних університетів України, в якому прикладним інформаційним технологіям та інноваціям в інтересах сталого розвитку приділяється основна увага», — зазначив Андрій Єрохін, декан факультету комп’ютерних наук ХНУРЕ.

Під час вебінару учасники дізналися, які умови вступної кампанії 2023 в ХНУРЕ для бакалаврів та магістрів, які є в університеті ІТ та HiTech спеціальності. А ще спікери поділилися покроковою інструкцією для вступників та презентували 👉 Вказівник абітурієнтів ХНУРЕ 2023.pdf

🔎 Щоб дізнатися більше, переходьте за посиланням і дивіться трансляцію на

YouTube

📣Нагадуємо, реєстрація на НМТ вже відкрита та триматиме до 3 травня 2023 року.

Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потенційному вступнику потрібно самостійно створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти. Детальніше шукайте за посиланням👉 https://testportal.gov.ua/nmt-2023-shho-potribno-znaty-pro-reyestratsiyu/

А також переходьте на Портал ІТ-абітурієнта Харківського IT Кластера та дізнавайтеся всю актуальну інформацію про ІТ-спеціальності в університетах.

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. vstupna-kampaniya-2023-razom-iz-kharkiv-it-cluster
  2. нмт-2023
  3. chy-potribna-fizychna-prysutnist-dlya-vstupu-navchannya-abo-skladannya-ispytiv-u-harkivskyh-universytetah

Коментарі