kharkiv-it-cluster-peredav-do-universytetiv-harkova-dva-potuzhnyh-generatory-vid-zakordonnyh-osvitnih-partneriv

Kharkiv IT Cluster передав до університетів Харкова два потужних генератори від закордонних освітніх партнерів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Поранений, але незламний Харків. Відсутність світла й холод не зупинили освітній процес у місті. В університетах Харкова продовжують працювати харків’яни. І ми розуміємо, що їх діяльність зараз — це можливості для країни в майбутньому.

Під час морозів без світла робочий процес важко назвати комфортним. Ідея забезпечити заклади вищої освіти  теплом і світлом виникла давно, тому ще ще з осені минулого року Kharkiv IT Cluster проводив перемовини щодо залучення коштів. Волонтери Благодійного фонду IT4Life та Kharkiv IT Cluster і зараз докладають багато зусиль для допомоги.

Передача генераторів ЗВО Харкова

Так, нещодавно волонтерами Благодійного фонду IT4Life спільно з ІТ-компанією CHM Software була організована передача двох потужних генераторів для Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. 

Благодійниками стали представники вищої освіти з Литви, які передали генератори та новорічні подарунки для ректорів харківських університетів.
Генератори дозволять продовжувати роботу під час вимкнення світла й забезпечать стабільне освітлення й тепло.

Харківський ІТ Кластер продовжує працювати на економічному та волонтерському фронтах, зберігаючи робочі місця, сплачуючи податки, захищаючи ІТ-бізнес.  Десятки тисяч харківських айтівців працюють у всіх куточках України, але кожного дня допомагають Харківщині та її захисникам. 

Kharkiv IT Cluster щиро вдячний кожному за небайдужість і допомогу.  Долучайтесь до нашої спільноти — як учасник, партнер або волонтер — бо разом ми сила!

Довідка про організацію: Kharkiv IT Cluster — громадська неприбуткова організація, яка об’єднує провідні українські IT-компанії, навчальні заклади та владу навколо амбітних проєктів для розвитку економіки, ІТ-бізнесу та подолання спільних викликів. Наразі до ком’юніті входить понад 200 організацій. Основні напрями діяльності Харківського IT Кластеру: розвиток ІТ-освіти (реалізація безкоштовних освітніх проєктів для школярів, студентів, вчителів, викладачів), партнерські інфраструктурні проєкти, зміцнення Employer Brands учасників кластеру, захист інтересів та юридична підтримка ІТ-бізнесу, надання пакетів знижок та спеціальних пропозицій для фахівців ІТ-компаній, нетворкінгові ІТ-події для керівників та фахівців ІТ-компаній, благодійні проєкти IT4Life.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути в курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Bandera Power
  2. допомога мешканцям Першотравневого
  3. T4Life передача проектора

Коментарі