Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Категорії:

Вже зібрано

22667569 гривні

Допомогти харків’янам та мешканцям області
оплата через LiqPay

або

Задонатити за реквізитами

💛 Проєкт з гуманітарного розмінування

💙 Допомога військовій частині A4010 від Kharkiv IT Cluster та Promodo

💛 Старлінки для військових

💙 Квадрокоптери для вартових Перемоги

💛 Допомога від айтівців для контрнаступу

💙 Проектор та екран для Харківської військової адміністрації

💛 Bandera Power для добровольчого підрозділу «Хартія»

💙 «Швидкі» для захисників

💛 Допомога Харківській ОВА

💙 Допомога в евакуації мешканців Харківської області

💛 Допомога від компанії G5 – мембера Kharkiv IT Cluster

💙 Допомога від компанії EPAM – мембера Kharkiv IT Cluster

💛 Гуманітарна допомога місту під час війни

💙 Вакцинація від COVID-19

💛 Допомога місту в боротьбі проти COVID-19

💙 Допомога погорільцям Дворічанського району

💛 Як приєднатись до проєкту

💙 Як допомогти?

💛 Звіти про результати діяльності

Проєкт з гуманітарного розмінування

☝🏼 Гуманітарне розмінування є ключовою складовою процесу відновлення, оскільки дозволяє використовувати земельні ресурси для агропромислового виробництва, сприяє поверненню людей до своїх домівок та зменшує кількість жертв серед цивільного населення та військових.

В Харківській області проведенням комплексу робіт із гуманітарного розмінування територій та об’єктів займається Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України.

З 2022 року ми активно співдіємо з Міжрегіональним центром гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України. Ця співпраця для нас —  це можливість посилити проведення робіт з розмінування.

Як результат нашої плідної співпраці з 2022 року було забезпечено залучення та логістику:

🔹Комплекси пошуку боєприпасів Магнітометр Sensys Magdrone R4 SkyHub;

🔹Квадрокоптери з телевізійними камерами DJI Mavic 2 Enterprise Advanced;

🔹Квадрокоптери DJI Matrice 300;

🔹Кліматичне обладнання для квадрокоптерів TriSonica mini Wind and Weather Sensor;

🔹Муфти для польотів взимку для операторів БПЛА;

🔹Система живлення Ecoflow;

🔹Вогнегасники.

Проєкт гуманітарного розмінування реалізується IT4Life спільно з школою операторів БПЛА Академія Дронаріум та компанією Roman.ua. Наші зусилля спрямовані на забезпечення необхідними технічними засобами Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України.

Надане обладнання покращує ефективність розвідки та пошуку ВНП, а також полегшує роботу та безпеку саперів загону гуманітарного розмінування та піротехнічних робіт.

Шляхом об’єднання наших зусиль ми продовжуємо забезпечувати Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України необхідними технічними засобами для успішного виконання їхніх важливих завдань.

❤️🇺🇦 Це наше спільне прагнення внести свій вклад у створення безпечного середовища та допомогти у вирішенні нагальних проблем.

Допомога військовій частині A4010 від Kharkiv IT Cluster та Promodo

У межах волонтерського проєкту «IT4Life» Kharkiv IT Cluster спільно з Promodo успішно передав «вартовим перемоги», а саме — військовій частині А4010 ⚡️ допомогу у вигляді:

 • Вогнегасник (10 шт.);
 • Набір акумуляторного інструменту (1 шт.);
 • Гайковерт пневматичний (1 шт.);
 • Пускозарядний прилад (2 шт.).

Kharkiv IT Cluster розуміє важливість підтримки тих, хто забезпечує національну безпеку й оборону країни сьогодні, і готовий робити свій внесок до наближення перемоги.

Старлінки для військових

Kharkiv IT Cluster розуміє, наскільки це значимо для військових частин, тому продовжує працювати над розширенням мережі старлінків та поліпшенням якості й доступності зв’язку серед військових частин.

Наша мета — забезпечити надійний і швидкий доступ до сучасних комунікаційних засобів для всіх військових підрозділів. У межах проєкту «IT4Life» Kharkiv IT Cluster спільно із Save Trempel успішно передав 5 старлінків для військових частин А1126 та А2120, два з яких були передані за допомоги компанії INSART.

Квадрокоптери для вартових Перемоги

Благодійний фонд передав командуванню військової частини А3137  три квадрокоптери DJI Mavic 3 для роти вогневої підтримки, які беруть участь у заходах національної безпеки та оборони.

Допомога від айтівців для контрнаступу

17 травня 2023 благодійний проєкт «IT4Life» допоміг обладнати ноутбуками ситуаційні центри Армії Дронів, що задіяні у контрнаступі. Кошти на них вдалося зібрати завдяки небайдужості компаній-учасників Kharkiv IT Cluster — INSART, SDA Company, IT-Jim, Insоft, ITRDev, ErgoServ, Solid Software, CS LTD.

Допомогу збирати все складніше, бо 2023 обіцяє бути для ІТ-галузі роком “ідеального шторму”. Світова рецесія, війна, невирішені питання з бронюванням фахівців та поїздками до клієнтів за кордон – комбінація цих факторів кожного місяця негативно впливає на надходження від ІТ до країни. Це напряму впливає і на можливості айтівців донатити.

Але Харківський IT Кластер вдячний кожному, хто допомагає. Десятки тисяч харківських айтівців продовжують працювати по всіх куточках України та знають — разом ми сила!

Проектор та екран для Харківської військової адміністрації

Благодійний проєкт IT4Life від Харківського IT Кластеру об’єднав зусилля IT-спільноти, щоб допомогти Харківській військовій адміністрації відновитися якомога швидше та дати можливість співробітникам ХОВА продовжувати свою роботу.

Так нещодавно компанії-мембери Kharkiv IT Cluster Verna та Sloboda Studio передали у користування ХОВА  проектор та екран, що є важливими для проведення стратегічних засідань та зустрічей.

Bandera Power для добровольчого підрозділу «Хартія»

Від благодійного фонду «IT4Life» було передано добровольчому підрозділу «Хартія» блок багатоканальної швидкої зарядки Bandera Power.

У місцях, де відсутнє живлення, прилади для виконання стратегічних та поточних завдань не можуть функціонувати. Зараз як ніколи є важливим наявність джерел живлення, одним з яких є повербанки. Звичайні повербанки підходять для особистого користування, проте для таких пристроїв як Starlink їх буде не достатньо. Потужний повербанк дає змогу довго використовувати пристрої при відсутності живлення. Таким чином було прийнято рішення про закупівлю Bandera Power.

«Швидкі» для захисників

Харківський ІТ Кластер, Асоціація IT Ukraine та «Фундація Течія» зібрали 20 тис. USD на дві карети швидкої медичної допомоги для Харкова.

Першу «швидку» отримав 122 окремий батальйон Територіальної Оборони Харкова.

IT4Life_facebook_telegram-7-414x217 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Другу ж «швидку» отримав 227 батальйон Харкова, який входить до складу 127 бригади ТрО Харківської області.

IT4Life_shvydka_vid_IT_2-414x217 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Допомога Харківській ОВА

Російська бомба знищила не тільки місце роботи представників Харківської ОВА, а й усю робочу техніку з меблями. Спільними зусиллями Kharkiv IT Cluster і ІТ-компанії HAKA MEDIA зібрали та передали столи, стільці, вентилятори та лампи для працівників адміністрації.

IT4Life_Dopomoha_OVA-414x217 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Допомога в евакуації мешканців Харківської області

ІТ-спільнота допомогла закупити пальне для евакуації людей із деокупованих територій.

Завдяки благодійним внескам ІТ-спільноти було закуплено:
 • пальне для машин, які вивозили людей з небезпечних зон;
 • гуманітарну допомогу евакуйованому населенню;
 • медичну допомогу для евакуйованих;
 • гуманітарні набори для жителів області.

IT4Life_dopomoha_v_evakuatsii-414x217 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Допомога від компанії G5 – мембера Kharkiv IT Cluster

Чугуївська лікарня

Наприкінці квітня компанія повністю профінансувала придбання інноваційного апарату для операцій SURTRON ® TOUCH 200 для Чугуївської Центральної лікарні. Внесена сума становила 283 500 грн! Завдяки закупленому апарату лікарі вже рятують життя поранених – дітей та дорослих.

Facebook_Ksyusha-30-828x466-1-414x233 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Адресна доставка

З початком повномасштабної війни в Харківський області утворилась гуманітарна криза, але завдяки підтримці G5 – 160 000 грн на адресну доставку гуманітарної допомоги – наші волонтери змогли нагодувати тисячі людей у гарячих точках міста та області.

adresna-dostavka-1-828x466-1-414x233 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Шовний матеріал

Завдяки підтримці G5 Харківський ІТ Кластер зміг оперативно проаналізувати потрібний асортимент, знайти, купити та доставити шовний матеріал до медичних установ. Зокрема, матеріали отримали КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради», КП Чугуївської Міської Ради Харківської області «ЧУГУЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМ. М. І. КОНОНЕНКА» та КП Харківської Обласної Ради «Обласна клінічна лікарня».

IT4Life_shovnui_material_G5-414x217 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Допомога від компанії EPAM – мембера Kharkiv IT Cluster

Команда ЕРАМ зробила значний грошовий внесок, завдяки якому в рамках проєкту IT4Life від Kharkiv IT Cluster понад 500 мешканців міста Першотравневе на Харківщині отримали продуктові набори та засоби гігієни для дітей.

dopomoga-meshkantsyam-pershotravnevogo-828x518-1-414x259 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Гуманітарна допомога місту під час війни

 

З початком повномасштабної військової агресії росії фонд ІТ4Life та представники харківської ІТ-спільноти вирішують гуманітарну кризу харків’ян, яка виникла внаслідок постійних обстрілів міста.

У перший тиждень повномасштабної війни ми створили волонтерську мережу з ресторанів, водіїв та інших небайдужих людей, які допомагають місту.

Наша волонтерська мережа налічує близько 450 волонтерів, більшість з них щодня без вихідних працюють під обстрілами в Харкові.

Волонтери надають гуманітарну допомогу по всім районам Харкова: Нові Будинки, ХТЗ, П’ятихатки, Салтівка, Північна Салтівка, центр, а також по населеним пунктам в області.

IT4Life_dopomoga_2-849x800 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Напрямки допомоги волонтерів фонду ІТ4Life під час війни:
 • адресні виїзди з продуктами та ліками до маломобільних людей і людей з пошкодженою інфраструктурою;
 • забезпечення гарячою їжею людей у бомбосховищах, лікарнях та гарячих точках міста;
 • евакуація мирного населення Харкова, яке постраждало від обстрілів, у безпечні міста України та Європи;
 • координація гуманітарної допомоги по місту та області з інших міст України.
Станом на кінець березня 2022 наші волонтери:
 • нагодували 30 000+ людей
 • щодня готують 4 000+ порцій їжі
 • щодня забезпечують до 7 000 осіб продуктами та ліками
 • евакуювали 10 000+ людей
Допомогти харків’янам та мештанцям області, які постраждали від розв’язаної росією війни можна тут:

Хочу допомогти харків’янам та мешканцям області

IT4Life_dopomoga_3-849x800 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Як стати волонтером в Харкові?
 • допомогти зі збором коштів на гуманітарну допомогу
 • залишити анкету волонтера в Харкові — ми знайдемо найкращий спосіб спільної дії (як дистанційно, так і в місті).
Адресна гуманітарна допомога постраждалим

Представники IT4Life разом з волонтерськими організаціями міста Харкова з перших днів війни приймають активну участь в зборі та обробці запитів на гуманітарну допомогу від мирного населення, координації доставки продуктів харчування та ліків для постраждалих осіб. Особливу увагу при обробці заявок приділяється одиноким людям похилого віку, жінкам, дітям, людям з особливими потребами.

Гаряча їжа для людей

Понад 20 ресторанів готують щодня гарячу їжу, щоб зігріти та нагодувати людей у бомбосховищах, лікарнях та гарячих точках міста. У цьому задіяні волонтери-кухарі, волонтери-водії, волонтери-координатори та волонтери-фасувальники.

Щодня ми обробляємо сотні запитів і виїжджаємо до людей, які залишились без дому чи можливості забезпечити себе та близьких.

Координація гуманітарної допомоги по місту та області з інших міст України

Частина наших волонтерів працює за межами Харкова. Завдяки цьому в них є можливість закуповувати речі першої необхідності, які тимчасово недоступні в магазинах Харкова. З різних міст України завдяки волонтерам водіям і волонтерам-координаторам до нас доходить така важлива допомога.

Евакуація мирного населення Харкова, яке постраждало від обстрілів

Станом на березень у Харкові постраждало понад 1000 житлових будинків, велика кількість людей залишились без житла. Завдяки перевізникам, які зголосились допомогти, нам вдалось врятувати більше 10 тисяч харків’ян, які на автобусах доїхали до Полтави, Дніпра та низки закордонних міст.

IT4Life_dopomoga_5-849x800 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Механізм волонтерської роботи:

 1. Збираємо потреби харків’ян, які опинились в біді.
  Щодня обробляємо запити з різних точок міста, класифікуємо запити за напрямками допомоги.
 2. Розподіляємо запити поміж волонтерами.
  Залежно від потреб, надсилаємо запит у відповідний волонтерський чат.
 3. Збираємо допомогу.
  Шукаємо необхідне на наших складах, якщо не має — замовляємо. Якщо це запит на гарячу їжу – передаємо в роботу ресторанам.
 4. Координуємо доставку допомоги
  Волонтери-координатори влаштовують логістику доставки допомоги, здійснюють супровідну комунікацію, забезпечують водіїв і постачальників необхідними документами.
 5. Поновлюємо запаси допомоги
  Збираємо кошти на поповнення гуманітарної допомоги: закуповуємо продукти, ліки, засоби гігієни.

Хочу допомогти

Razdelytel-dlya-sajta-1100x23 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Вакцинація від COVID-19

 

Спільно з Банком Восток Kharkiv IT Cluster ініціював перший центр масової вакцинації у Харкові. Наразі по місту працюють 18 центрів. Станом на жовтень 2021 завдяки ініціативі вакциновано 11782 харків’ян.

photo_2021-06-14_17-18-35-414x311 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Razdelytel-dlya-sajta-1100x23 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Допомога місту в боротьбі проти COVID-19

1-2-480x480 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

IT4LIFE — проєкт, у якому харківські ІТ-компанії допомагають Харкову та області: закуповують медобладнання, витратні матеріали, будують кисневі траси та долають інші локальні виклики.

2-1-480x480 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4LifeЩодня кількість постраждалих від COVID-19 зростає, але разом з нами ви можете допомогти регіону!

Допомогти в боротьбі з коронавірусом можна тут:

Місія проєкту: об’єднати зусилля ІТ-бізнесу та спільноти, щоб зберегти життя людей і економіку Харкова та області в умовах пандемії.

Мета проєкту: допомогти регіону звести негативні наслідки карантину на коронавірусної інфекції до мінімуму.

Компоненти проєкту

ukr-2-1320x2512 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Етапи проєкту:

1-480x480 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life1 етап:

10—18 березня 2020 року.

Провели аналіз потреби лікарень у необхідних засобах захисту, обладнанні, препаратах etc.

2-480x480 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life2 етап:

старт 19 березня 2020 року.

Зібрали кошти від IT-компаній для сплати цільових рахунків, щоб забезпечити профілактику та лікування пацієнтів з коронавірусної інфекції.

Цілі 2 етапу:

 • забезпечити чотири лікарні регіону, обраних в якості основних пунктів прийому пацієнтів з COVID-19, у тому числі дітей, обладнанням і засобами за списком необхідного
 • запустити програму підтримки для найвразливіших категорій людей під час пандемії.

3-1-480x480 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life3 етап:

старт 23 березня 2020 року.

Запуск партнерських програм з благодійними фондами регіону з метою масштабування допомоги лікарням, а також програми підтримки літніх людей.

Перерахувати кошти для допомоги у боротьбі з коронавірусом ви можете тут:

Хочу допомогти

4-1-480x480 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life4 етап:

старт 26 березня.

Створення фонду IT4Life, який об’єднує зусилля компаній та IT-ком’юніті.

Компанії, які вже приєдналися до проєкту IT4Life:

Logopyty-uchatnykov-1320x1207 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Наші досягнення на цей момент (інформація постійно оновлюється):

У березні 2020 року IT-спільнота закупила медобладнання, яке збільшило обсяг діагностування і лікування до 100 000 пацієнтів на місяць!

5-1-480x480 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Для ранньої діагностики та захисту лікарів:

 • дезінфікуючі засоби
 • кардіографи
 • 3 діагностичні ультразвукові системи
 • стіл медичний маніпуляційний
 • 12 ларингоскопів
 • 2 настільні центрифуги
 • 1 дефібрилятор

6-1-480x480 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Для лікування хворих на коронавірус:

photo_2020-04-15_18-56-32-414x310 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life
Харківська обласна клінічна інфекційна лікарня

 

В межах IT4LIFE ГО «Фундація Течія» придбала електрохірургічний апарат BOWA та систему фіксації черепа DORO для Міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова в Харкові.

6-1-480x480 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

3D-студія StuffHouse3d виготовила захисні щитки у 14 разів дешевше за середню ціну на ринку для лікарень Харківського регіону!

IMG_1152-414x311 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life
Міська клінічна багатопрофільна лікарня № 17

IMG_1264-scaled-414x311 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Разом із волонтерами ІТ-спільноти ми закупили 450 захисних щитків для міських та обласних опорних лікарень у Харкові:

 • КНП Харківської обласної ради «Обласна дитяча інфекційна клінічна лікарня»
 • Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради «Обласна клінічна інфекційна лікарня»
 • КНП Міська клінічна лікарня №13 Харківської міської ради
 • КНП Міська клінічна багатопрофільна лікарня №17 Харківської міської ради
 • КНП Міський клінічний пологовий будинок №2 імені М.Х. Гельферіха Харківської міської ради
 • КНП Харківської обласної ради «Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення»
 • КНП Харківської обласної ради «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Компанія Scalarr профінансувала ремонт апаратів ШВЛ для дитячої обласної лікарні.

Кисневі траси:

 • компанії Dev-Pro.net та DataForSEO профінансували траси в Обласному спеціалізованому диспансері радіаційного захисту населення
 • прокладені три кисневі траси для Харківського онкологічного центру

Dyzajn-bez-nazvanyya-1-414x233 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Наша робота продовжується, проте треба забезпечити ще багато лікарень. Шукаємо 3D-студії у інших регіонах, або студії, які можуть надати у тимчасове користування 3D-принтери.

Ми дуже вдячні харківським IT-компаніям, які об’єдналися заради безпеки людей! Запрошуємо доєднатися до IT4LIFE, адже попереду ще багато роботи!

3-2-480x480 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Допомога погорільцям Дворічанського району

3 вересня 2020 року сталася сильна пожежа у селі Гороб’ївка Дворічанського району. Вогонь знищив 22 будинки, 33 людини залишились без житла.

Наші колеги активно допомагали:

 • годували пожежних за власний рахунок по 200 людей на день
 • забезпечували першочерговими потребами місцевих мешканців
 • допомагали людям із житлом
 • ІТ-спільнота придбала три будинки для сімей, які звернулась по допомогу.

Від Харківського ІТ Кластера цільове використання зібраних коштів контролював член Наглядової ради, засновник компанії CodeIT, Олексій Холоденко.

Dyzajn-bez-nazvanyya-414x553 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Kharkiv IT Cluster підтримує білоруських IT-фахівців

Харківська ІТ-спільнота щиро співчуває білоруським колегам, які змушені перебувати в нестабільних умовах і під психологічним тиском.

Ми розуміємо, що в таких умовах не тільки IT-бізнесу важко зберігати стабільність, але й жити та працювати.

Тому громадська організація Kharkiv IT Cluster готова надати допомогу білоруським IT-фахівцям та IT-компаніям у межах проєкту IT4Life:

 • сприяння в пошуку житлових та офісних приміщень;
 • інформаційна підтримка із працевлаштуванням IT-фахівців

Якщо вам потрібна допомога, зв’яжіться з нами за допомогою форми реєстрації.

Якщо ви представник харківської IT-галузі й хочете допомогти білоруським IT-фахівцям, напишіть нам за адресою pr@it-kharkiv.com

Belorusy-sajt-angl-414x166 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

 

Як приєднатись до проєкту

Ми постійно підтримуємо нагальні потреби і запрошуємо вас приєднатись до проєкту IT4Life!

Якщо ваша компанія (неважливо, член Kharkiv IT Cluster чи ні) хоче допомогти нашому регіону в забезпеченні обладнанням і медикаментами, а також літнім людям в цей непростий час, — пишіть нам:

Ольга Шаповал — Executive director, Kharkiv IT Cluster
olga.shapoval@it-kharkiv.com

Альона Бєляєва — PR & Communications manager, Kharkiv IT Cluster
pr@it-kharkiv.com

 

Як допомогти

Допомогти харків’янам та мешканцям області (оплата через LiqPay

Благодійну допомогу також ви можете переказувати за наступними реквізитами

У валюті  Гривні (UAH):

БО «БФ «АЙТІ ФОР ЛАЙФ»
Код ЄДРПОУ 43580628
Розрахунковий рахунок UA373515330000026004052140795
в Харківському ГРУ АТ КБ “Приватбанк” МФО 351533

Призначення платежу: «Благодійна допомога»/«Charitable assistance».

 

У валюті  Доллар (USD):

CHARITY ORGANIZATION «CHARITY FOUNDATION «IT4LIFE»
USD
Individual tax number: 43580628
Account number: UA183515330000026000052147190
Bank name: JSC CB “PRIVATBANK”, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
SWIFT code: PBANUA2X
Account in the correspondent bank: 001-1-000080
SWIFT Code of the correspondent bank: CHASUS33
Correspondent bank: JP Morgan Chase Bank, New York ,USA

Призначення платежу: «Благодійна допомога»/«Charitable assistance».

 

У валюті  Євро (EUR):

Details for transfering charitable funds:
CHARITY ORGANIZATION «CHARITY FOUNDATION «IT4LIFE»
EUR
Individual tax number: 43580628
Account number: UA723515330000026007052141906
Bank name: JSC CB “PRIVATBANK”, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
SWIFT code: PBANUA2X
Account in the correspondent bank: 400886700401
SWIFT Code of the correspondent bank: COBADEFF
Correspondent bank: Commerzbank AG, Frankfurt am Main, Germany

Призначення платежу: «Благодійна допомога»/«Charitable assistance».

Результати спільної роботи

 1. Kharkiv_IT_Cluster_Yak_IT_kompanii_pidtrymuiut_Ukrainu_pid_chas-1-720x362 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life
 2. epamandit4life-yak-It-kompaniyi-dopomagayut-podolati-gumanitarnu-krizu-720x362 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life
 3. G5_IT4Life_Kharkiv-IT-Cluster-1-720x362 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life
 4. 1200x630v1-720x362 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life
 5. Dopomoga_CHuguyivskij_centralnij_likarni_Kharkiv_IT_Cluster-720x362 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life
 6. Fondy-sajt-resajz-720x362 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life
 7. Den-narodzhennia-Kharkiv-IT-Cluster-720x362 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life
 8. SoftServe_Ambulance03-720x362 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life
 9. 1200-630_Resque_Kharkiv-2-720x362 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life
 10. Kharkiv-IT-Cluster-Blahodijnyi-daidgest-1-720x362 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life
 11. gumanitarna-dopomoga-zhytelyam-harkivskoyi-oblasti-vid-bf-rozvytok-ternopillya-720x362 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life
 12. dopomoga-harkivskij-ova-zaversheno-peredachu-komp-yuternoyi-tehniky-pratsivnykam-administratsiyi-720x362 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life
 13. Druga-shvydka-dlya-harkivskyh-teroborontsiv-vid-ukrayinskoyi-IT-spilnoty-720x362 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life
 14. IT-Ukraine-zbir-koshtiv-720x362 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life
 15. Teroborontsi-Harkova-otrymaly-shvydku-vid-IT-spilnoty-1-720x362 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life
 16. IT4Life_kharkiv-it-cluster_volonter-720x362 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life
 17. Kharkiv-IT-Cluster-traven-u-borotbi-720x362 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life
 18. yak-zmusyty-ofisnu-tehniku-zahyshhaty-ukrayinu1-720x362 Гуманітарна допомога Україні під час війни за програмою IT4Life

Підписка на email-розсилку

Бажаєте бути в курсі свіжих подій IT сфери регіону? Підпишіться на нашу розсилку: