IT4Life

Категорії:

Вже зібрано

5633260 гривні

Коронавірус (COVID-19) – це вірусна інфекція, яка стрімко поширюється по всій земній кулі. Велика частина Європейських країн і США вже зіткнулися з цим захворюванням, щодня постраждалих від COVID-19 стає все больше. З метою забезпечення безпеки уряд України ввів карантин у багатьох містах. Харків на карантині з 12 березня.

Сьогодні ви разом з Харківським IT Кластером маєте можливість допомогти нашому регіону, взявши участь в проєкті IT4Life, в якому Харківські IT-компанії допомагають Харкову і області, і фінансують закупівлю медобладнання і витратних матеріалів на випадок захворювання коронавірусом.

Місія проєкту: мінімізувати негативні наслідки карантину і коронавирусной інфекції, об’єднавши зусилля IT-бізнесу і ком’юніті щоб зберегти життя людей, економіку харківського регіону.

Мета проєкту: допомогти регіону у профілактиці коронавирусной інфекції та мінімізувати негативні наслідки для жителів, зберегти економіку Харкова і Харківської області.

Етапи проєкту:

1-480x480 IT4Life1 етап:

10-18 березня.

Провести аналіз потреби лікарень у необхідних засобах захисту, обладнанні, препаратах etc.

2-480x480 IT4Life2 етап:

старт 19 березня.

Зібрати кошти від IT-компаній для оплати цільових рахунків, щоб забезпечити профілактику та лікування пацієнтів з коронавирусной інфекцією.

Цілі етапу:

 • забезпечити чотири лікарні регіону, обраних в якості основних пунктів прийому пацієнтів з COVID-19, у тому числі дітей, обладнанням і засобами за списком необхідного;
 • запустити програму підтримки літніх людей, які найбільш уразливі у період епідемії.

3-1-480x480 IT4Life3 етап:

старт 23 березня.

Запуск партнерських програм з благодійними фондами регіону з метою масштабування допомоги лікарням, а також програми підтримки літніх людей.

У разі, якщо ваш платіж не проходить, звертайтеся до представника Благодійного фонду «Харків з тобою» — Олена, моб. тел .: +38(096)593-47-23

4-1-480x480 IT4Life4 етап:

старт 26 березня.

Створення фонду IT4Life, який об’єднає зусилля компаній та IT-ком’юніті, у фокусі порятунку життя людей і збереження економіки Харківського регіону.

Компанії, які вже приєдналися до проєкту IT4Life:

kompanyy2-538x480 IT4Life

Наші досягнення на даний момент

На зібрану суму IT-спільнота закупила медобладнання, яке забезпечить збільшення обсягів діагностування та лікування до 100 000 пацієнтів на місяць!

5-1-480x480 IT4Life

Для ранньої діагностики та захисту лікарів ми закупили:

 • дезінфекційні засоби;
 • три діагностичні ультразвукові системи;
 • стіл медичний маніпуляційний;
 • 12 ларингоскопів;
 • дві центрифуги настільні.

6-1-480x480 IT4Life

Для лікування хворих на коронавірус IT-спільнота придбала:

 • три єлектрокардіографи;
 • 18 дихальних респіраторних мішків для дорослих;
 • 30 пульсоксиметрів;
 • 18 мобільних інфузійних стендів;
 • 670 багатофункціональних каталок.

Ми дуже вдячні харківським IT-компаніям, які об’єдналися заради безпеки людей! Але попереду ще багато роботи! І якщо ви теж хочете приєднатись до проєкту IT4Life, ви маєте таку можливість, інформація про приєднання нище.

Як приєднатись до проєкту

Ми постійно підтримуємо нагальні потреби і запрошуємо вас приєднатись до проєкту IT4Life.

Якщо ваша компанія (неважливо, чи ви є членом Кластера чи ні) хоче допомогти нашому регіону в забезпеченні обладнанням і медикаментами, а також літнім людям в цей непростий час,— приєднуйтесь до проєкту нашого IT4Life, і пишіть нам:

Ольга Шаповал — виконавчий директор Kharkiv IT Cluster

olga.shapoval@it-kharkiv.com

Альона Бєляєва — PR & Communications manager Kharkiv IT Cluster

pr@it-kharkiv.com

Підписка на email-розсилку

Бажаєте бути в курсі свіжих подій IT сфери регіону? Підпишіться на нашу розсилку: