Bandera Power

Bandera Power для добровольчого підрозділу «Хартія» від Kharkiv IT Cluster та IT4Life

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Айтівці на економічному фронті

Щодня харківські айтівці працюють на економічному фронті. Для наближення Перемоги волонтери благодійного фонду «IT4Life» щодня купують, передають, привозять гуманітарну допомогу для цивільних та захисників України. Благодійний фонд «IT4Life» спільно з проєктом SaveTrempel підтримали вже 35 військових підрозділів.

Bandera Power

Наприклад, нещодавно від благодійного фонду «IT4Life» було передано добровольчому підрозділу «Хартія» блок багатоканальної швидкої зарядки Bandera Power.

У місцях, де відсутнє живлення, прилади для виконання стратегічних та поточних завдань не можуть функціонувати. Зараз як ніколи є важливим наявність джерел живлення, одним з яких є повербанки. Звичайні повербанки підходять для особистого користування, проте для таких пристроїв як Starlink їх буде не достатньо. Потужний повербанк дає змогу довго використовувати пристрої при відсутності живлення. Таким чином було прийнято рішення про закупівлю Bandera Power.

Хлопці з добровольчого підрозділу «Хартія» вже спробували пристрій на практиці, а ми наразі готуємо наступну партію допомоги нашим військовим.

Пишаємося, що маємо змогу допомагати добровольчому підрозділу «Хартія», який захищає Харківщину від російських загарбників. Наша спільна допомога крок за кроком наближає Перемогу. Віримо в Україну, віримо в ЗСУ!

Рекомендовані матеріали

  1. допомога мешканцям Першотравневого
  2. Допомога від G5
  3. IT4Life допомога від айтівців для контрнаступу
  4. Kharkiv IT Cluster & DataArt
  5. KnubiSoft запускає благодійний аукціон та збір на 10 старлінків для ЗСУ

Коментарі