T4Life передача проектора

Харківські айтівці разом із IT4Life передали проектор та екран для Харківської військової адміністрації

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Благодійний проєкт IT4Life

Війна увірвалась у звичне життя кожного українця. 2 березня не стало винятком. Під час ракетного удару будівлю ХОВА було майже знищено, втрачено багато техніки та меблів.

Благодійний проєкт IT4Life від Харківського IT Кластеру об’єднав зусилля IT-спільноти, щоб допомогти Харківській військовій адміністрації відновитися якомога швидше та дати можливість співробітникам ХОВА продовжувати свою роботу.

Так нещодавно компанії-мембери Kharkiv IT Cluster Verna та Sloboda Studio передали у користування ХОВА  проектор та екран, що є важливими для проведення стратегічних засідань та зустрічей.

Ми віримо, що кожна допомога — важлива та сподіваємося, що передана техніка допоможе зробити кожен складний робочий день співробітників ХОВА  комфортнішим.

Харківський IT Кластер пишається самовідданістю та соціальною відповідальністю IT-спільноти, бо саме це дає змогу так підтримувати ХОВА та наших захисників. Наразі десятки тисяч харківських айтівців працюють по всіх куточках України, щоб кожного дня  допомагати Харківщині.

Приєднуйтесь до спільноти Kharkiv IT Cluster —  як учасник, партнер або волонтер —  бо разом ми сила!

Рекомендовані матеріали

  1. Bandera Power
  2. допомога мешканцям Першотравневого
  3. Допомога від G5
  4. IT4Life допомога від айтівців для контрнаступу
  5. Kharkiv IT Cluster & DataArt
  6. KnubiSoft запускає благодійний аукціон та збір на 10 старлінків для ЗСУ

Коментарі