luxoft_ua

«Готові до всього!» Історія незламності Luxoft

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У 2022 році ІТ було єдиною експортною галуззю, що зростала в Україні. Не дивлячись ні на що, ми вистояли, стали міцнішими і впевнені, що у 2023 українське ІТ стане ще потужнішим.

Luxoft в Україні постійно відстежує ситуацію в країні, тому команда завчасно розробила окремий Business Continuity Plan (BCP) аби забезпечити безперервну роботу бізнесу в ускладнених умовах.

«Усі наші постійні локації мають резервування електропостачання через дизель-генераторну установку, що дозволяє нам стабільно підтримувати високі темпи роботи на проєктах», — ділиться технічною складовою офісів Олена Самборська — керуюча та HR- директорка Luxoft в Україні.

team_luxoft-414x276 «Готові до всього!» Історія незламності Luxoft

Завдяки Starlink, команда Luxoft завжди залишається на зв’язку і не боїться можливих перебоїв. Всі офіси компанії у Києві, Одесі і Дніпрі забезпечені резервними запасами питної води, палива, медикаментів і снеків.

«Наш київський офіс має бомбосховище, у якому є доступ до інтернету. Якщо є потреба, то в ньому можна і заночувати. В цілому, на період блекаутів відвідування офісів значно виросло», — розказує Олена Самборська.

Команда Luxoft відчуває себе не тільки безпечно, а й комфортно. В усіх офісах компанії доступні загальні та окремі простори для роботи, зручні спейси для мітингів і кухні з кавою і чаєм.

space_luxoft-414x276 «Готові до всього!» Історія незламності Luxoft

Сьогодні Luxoft готові до будь-яких сценаріїв розвитку подій, щоб продовжувати працювати, виконувати задачі клієнтів і наближати Перемогу України, незважаючи ні на що!

Приєднуйтесь до Kharkiv IT Cluster — ставайте частиною великої спільноти і великих змін.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Актуальні питання за наслідками подання перших звітів з КІК — Legal Talk від Kharkiv IT Cluster
  2. justcoded_ua

Коментарі