justcoded_ua

ХАБи ІТ-незламності — фортеця JustCoded

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Блог «ХАБи ІТ-незламності» відкриває світу українські ІТ-компанії, які продовжують працювати й наближати Перемогу України, попри регулярні обстріли, блекаути та інші негаразди. Як змінилось життя харківської компанії JustCoded — читайте у матеріалі.

Вранці 24 лютого, замість простору для роботи, ранкових мітів і зустрічі з колегами, хаб JustCoded перетворився на укриття для родин працівників та їх домашніх улюбленців.

Менеджери постійно були на зв’язку з клієнтами, а розробники продовжували свою роботу, попри небезпеку та хаос, що були навколо.

«Саме тоді ми зрозуміли, що наш офіс навіть без генераторів і старлінків — фортеця!», — діляться спогадами працівники JustCoded.

На початку березня 2022, коли більшість команди виїхала з міста, триповерхова будівля офісу не припинила функціонувати й відкрила двері для волонтерів ГО «Крізь війну». Благодійний фонд не зупинив свою роботу ні на мить — простір JustCoded завжди був готовий приймати тих, хто потребував допомоги.

Зима близько

У вересні команда почала розробляти план, як вистояти зиму й протистояти намірам ворога занурити в темряву Харків і всю Україну. Офіс обладнали потужними генераторами, старлінками й забезпечили запасами їжі й води для польової кухні. Команда була готова й перемогла у цій битві добра зі злом.

Кожному працівнику в компанії допомагали придбати домашні зарядні пристрої, павербанки та все необхідне, щоб продовжити працювати на Перемогу.

«Завдяки злагодженій роботі та заздалегідь прописаній системі дій кожного з команди, ми змогли вистояти в найтемніші часи для нашої країни й зберегти бізнес та людей. Ми продовжуємо донатити та допомагати країні», — розказує Майя Чірва — HR JustCoded.

Компанія JustCoded подає руку підтримки всім, хто цього потребує. Тому їх хаб ІТ-незламності відкритий для співробітників інших ІТ-компаній або ІТ-курсів, яким необхідний робочий простір у Харкові.

Приєднуйтесь до Kharkiv IT Cluster — ставайте частиною великої спільноти і великих змін.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. «Співробітник — понад усе!» — чи правильне це твердження на 2023 рік?
  2. Rozvytok ukrainskoho IT_Kharkiv IT Cluster (1)
  3. akvelon_ua

Коментарі