Infopulse та ГО «Еммаус»

Infopulse та ГО «Еммаус»: історія дружби та ефективної співпраці

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Як соціально відповідальний бізнес Infopulse має партнерів серед громадських та благодійних організацій майже в усіх містах своєї присутності. Компанія також прагне співпрацювати із клієнтами, постачальниками та спеціалістами із високим рівнем соціальної відповідальності. Infopulse є своєрідною платформою, на якій люди об’єднуються для вирішення соціально важливих питань. Особливу увагу компанія приділяє розвитку корпоративного волонтерства.


Infopulse Kharkiv відчинив свої двері у 2017-му році, тоді ж компанія стала членом Kharkiv IT Cluster. Із 2018-го Infopulse Kharkiv є партнером ГО «Еммаус», організації, що допомагає випускниками інтернатів та молоді з інвалідністю. Таке партнерство започаткувала Лалі Ліпартеліані, HR, засновниця організації, яка приєдналася до команди Infopulse Kharkiv, запропонувала низку соціальних ініціатив, до реалізації яких охоче приєдналися волонтери компанії.

Благодійний фестиваль Dante Fest

Так, у 2018-му спеціалісти Infopulse підтримали благодійний фестиваль Dante Fest. Захід був організований у межах проєкту «Летючий дім» (“La Casa Volante”). Це адаптаційний дім, у якому живуть випускниці інтернати із фізичною інвалідністю. Завдяки спеціально створеній інфраструктурі мешканки мають можливість адаптуватися у суспільство та навчатися навичкам ведення побуту. Під час фестивалю відбулась низка лекцій, акцій, зустрічей, презентація книги, а центральною подією фестивалю став концерт артисток міланської опери La Scala у супроводі камерного оркестру Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка із програмою «Stabat Mater». Зібрані кошти за продаж квитків були спрямовані на допомогу «Летючому дому». Окрім спеціалістів харківського офісу компанії, подію відвідав Андрій Анісімов, СЕО, Infopulse.


Крім того, вихованці організації відвідали офіс Infopulse Kharkiv, розповіли про те, як змінилося їхнє життя завдяки проживанню в центрі, цікавилися особливостями роботи в IT та отримали поради для студентів технічних вишів.

DANTEFEST-2018-1320x880 Infopulse та ГО «Еммаус»: історія дружби та ефективної співпраці

ДАНТЕFEST 2018


«Грай за хаб»

У 2019-му організація відкрила перший інклюзивний хаб у місті – простір для проведення адаптивних занять для людей з інвалідністю і підлітків, які ростуть без батьків. На підтримку проєкту було організовано турнір із боулінгу «Грай за хаб», у якому взяли участь спортсмени Infopulse Kharkiv, а вилучені кошти було передано на потреби проєкту.

Infopulsery-na-blagodijnomu-turniri-z-boulingu-Graj-za-hab-1320x879 Infopulse та ГО «Еммаус»: історія дружби та ефективної співпраці

Інфопульсери на благодійному турнірі з боулінгу Грай за хаб


Сайт Інклюзивного хабу

2020-й рік вніс свої корективи у звичні плани як компанії, так і «Еммаус». Втім, окрім ремонту кисневої траси в обласній дитячій інфекційній лікарні та ремонту апарата штучної вентиляції легень (ШВЛ) у обласній інфекційній лікарні Харкова, які було здійснено в межах волонтерського проєкту «Вантажівка здоров’я» та за підтримки Kharkiv IT Cluster і проекту IT4Life, Infopulse та «Еммаус» змогли реалізувати дуже важливу для організації ініціативу.
Цього року група студентів КПІ, учасники програми інтернатури компанії, викладачі університету, ментори Infopulse, розробили для хаба сайт, де організація може анонсувати свої проєкти, публікувати новини, збирати благодійні внески тощо.
У розробці сайту брав участь студент ХПІ Віталій Притула. Для нього цей проєкт був не тільки дипломним, а й особистим, так як він і сам є підопічним організації «Емаус». Останні роки Віталій прагнув вчитися та вдосконалюватися у верстанні сайтів. У межах співпраці з “Еммаус” він пройшов на стажування до Infopulse, де вперше працював у справжній команді. Для Віталія проєкт став дипломною роботою, він з успіхом його захистив та здобув вищу освіту. Про свою історію він розповідає у цьому відео.

Сайт хаба

IT4Life

Відео

«Для повноцінного і щасливого життя людина прагне самореалізації. Люди з інвалідністю проходять цей шлях значно складніше, у більшості випадків, для них це стає просто неможливим. Завдяки людям, як ви, суспільство має шанс побачити неймовірні скарби й таланти, заховані у тих, кого ніхто не помічає», – Анастасія Золотова, виконавча директорка ГО «Еммаус».

«В межах співпраці із університетами, студенти мають нагоду приєднатися до команди професіоналів Infopulse та розробляти реальні кейси, які будуть актуальні і багато років потому. Так, один із потоків минулого року розробив чат-бот із сортування сміття для «Україна без сміття», інший – веб-сайт дитячого національного хору «Щедрик». Кейс із розробкою сайту для «Еммаус» особливий, адже він став не лише корисним інструментом для самої організації та допоміг студентам здобути нові навички, а і став першою із робіт у портфоліо безсумнівно талановитого розробника Віталія Притули. Зичимо йому рухатися вперед та професійних успіхів у галузі!», – Аліна Близнюк, координаторка проєкту, Infopulse

Vitalij-Prytula-pravoruch-odyn-iz-rozrobnykiv-sajtu Infopulse та ГО «Еммаус»: історія дружби та ефективної співпраці

Віталій Притула (праворуч), один із розробників сайту


Довідка

Infopulse – IT-компанія з 10-ка найбільших в Україні. Заснована у 1991-му, компанія співпрацює з 2000 спеціалістів. Infopulse є частиною провідної скандинавської IT-корпорації TietoEVRY та партнером із цифрових трансформацій для клієнтів з 30 країн світу.

Серед клієнтів компанії: BICS, Bosch, British American Tobacco, Citrix, Credit Agricole, ING Bank, Gorenje, Kärcher, METRO Cash & Carry, Microsoft, OTP Bank, Raiffeisen Bank Aval, UkrSibbank BNP Paribas Group, VEON, Vodafone та багато інших.

Спеціалісти Infopulse надають IT-сервіси широкого спектру: Digital Innovation, SAP & Microsoft, Cloud & DevOps, IT Security, Mobile & Web Development та інші.

Infopulse входить до рейтингу 100 найкращих аутсорсингових компаній Global Outsourcing 100® за версією міжнародної асоціації IAOP.

Із 2017-го компанія є членом Kharkiv IT Cluster.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі