Компанія Infopulse підтвердила статус постачальника послуг Microsoft Azure за програмою Managed Service Provider (MSP)

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Статус постачальника послуг Microsoft Azure Expert за програмою Managed Service Provider (MSP) підкреслює важливий етап 17-річної співпраці між компаніями Infopulse та Microsoft. Статус Azure Expert MSP — це валідація експертизи та досвіду організації у наданні передових хмарних сервісів Azure.

Для отримання розширеної сертифікації компанія Infopulse пройшла зовнішній аудит на предмет відповідності жорстким вимогам програми Microsoft і увійшла в список 100 глобальних Azure Managed Services компаній. Корпорація Microsoft ввела цей партнерський статус у 2018 році щоб виділити надійних IT-партнерів, які допоможуть бізнесу реалізувати комплексну цифрову трансформацію.

«Ми надзвичайно раді отримати визнання нашої компанії як сертифікованого постачальника керованих послуг Azure від Microsoft. Ця кваліфікація підтверджує наші передові можливості і націленість на інновації, що дозволяє нам впроваджувати організаційну трансформацію за допомогою хмарних технологій. Технічні можливості та бізнес-експертиза Infopulse у великій екосистемі продуктів Microsoft забезпечують нашим клієнтам отримання послуг із впровадження хмарних технологій Azure світового рівня, які повністю відповідають вимогам бізнесу.» — Іван Мусієнко, Керівник Cloud Center of Excellence в Infopulse, Managed Services & Solutions

«Програма Microsoft Azure Expert MSP відзначає партнерів, які зробили вагомий внесок у створення та надання можливостей керованих послуг нового покоління. Компанія Infopulse продемонструвала експертизу та досвід, необхідні для того, щоб стати учасником програми Azure Expert MSP.» — Myladie Stoumbou, Директор програми One Commercial Partner в Microsoft CEE Multi-CountryПро Infopulse

Компанія Infopulse, частина провідної скандинавської корпорації з надання цифрових послуг TietoEVRY, є міжнародним постачальником сервісів в галузі дослідження і розробки програмного забезпечення, управління додатками, хмарних та IT-операцій, а також кібербезпеки. Серед клієнтів компанії як малий та середній бізнес, так і компанії зі списку Fortune 100 та Fortune 500 по всьому світу. Заснована в 1991 році, компанія налічує більше 2,000 спеціалістів і представлена ​​в 7 країнах Європи і Північної Америки. Компанія Infopulse входить у рейтинг Топ-100 кращих у світі аутсорсинг компаній Global Outsourcing 100® за версією міжнародної асоціації IAOP®. Поєднуючи бізнес-цілі клієнтів з інноваційними технологіями, такими як AI, AR/VR, Big Data, блокчейн, хмарні технології, Data Science, IoT та іншими, Infopulse допомагає бізнесу зробити цифрову трансформацію, впроваджувати інновації, масштабуватися і досягати ефективності. Infopulse — надійний партнер для вирішення будь-яких IT-задач: від розробки рішень до консалтингу і семінарів по впровадженню. Детальніше на www.infopulse.com.

Рекомендовані матеріали

  1. Infopulse у співпраці з OntargIT автоматизував процеси бюджетування в ERP-системі Microsoft

Коментарі