Infopulse у співпраці з OntargIT автоматизував процеси бюджетування в ERP-системі Microsoft

Infopulse у співпраці з OntargIT автоматизував процеси бюджетування в ERP-системі Microsoft

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Infopulse, міжнародна компанія, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення, ІТ-операціях та ІТ-аутсорсингу, у партнерстві з OntargIT успішно впровадила ERP-систему Dynamics 365 Finance та Power BI для оптимізації бізнес-операцій, підвищення ефективності та операційної гнучкості.

Завдяки новій системі Infopulse може здійснювати бюджетування та переглядати всю аналітичну бізнес-інформацію в одному місці. Завдяки доступу до даних в режимі реального часу, Infopulse може приймати обґрунтовані рішення та швидко реагувати на зміни на ринку.

Наразі Infopulse та OntargIT співпрацюють над покращенням роботи процесів, додаючи бізнес-аналітику, звіти та додаткові функції, щоб максимально розширити можливості системи.

Також Infopulse планує у подальшому вдосконалити інші бізнес-процеси в рамках рішень Microsoft Dynamics 365.

👉 Детальніше тут 👈

Про компанію Infopulse

Infopulse – міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення, IT-операцій та IT-аутсорсингу. Компанія узгоджує бізнес-цілі клієнтів із найбільш релевантною технологічною стратегією, допомагаючи їм впроваджувати інновації та досягати підвищення ефективності та операційної гнучкості.

Про компанію OntargIT

OntargIT – це міжнародна консалтингова компанія, яка впроваджує сучасні інноваційні рішення для ефективного управління бізнесом. Вона орієнтована на впровадження та підтримку Microsoft Dynamics AX/365 та Microsoft Power BI.

Ми допоможемо обрати найкраще рішення для вашого бізнесу!
Київ, Україна

Рекомендовані матеріали

  1. 3_online_vorkshop_iz_kompaniieiu_Infopulse_Teachers2IT
  2. Компанія Infopulse підтримала Національний день дівчат у технологіях

Коментарі