Компанія Infopulse підтримала Національний день дівчат у технологіях

Компанія Infopulse підтримала Національний день дівчат у технологіях

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

11 жовтня 2023 року, у Міжнародний день дівчат, Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine) в рамках ініціативи “Дівчата STEM” провів Національний день дівчат у технологіях за сприяння Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Генеральним партнером заходу стала компанія Infopulse.

Захід об’єднав понад 1000 учасниць в онлайн та офлайн форматі з 14 областей України, а також Чехії, Британії та Литви. Дівчата, отримали корисні знання під час майстер-класів та воркшопів від провідних експертів та експерток, серед яких були й колеги з Infopulse.

У межах ініціативи проведено 67 екскурсій у відомі компанії зі сфери високих технологій, агрокомплексу, фармацевтики тощо. Infopulse запросив школярок відвідати офіс у Львові, де вони познайомилися з Христиною Гуреєвою, Senior Software Engineer (.NET), яка розповіла про власну освіту, кар’єрний шлях, що таке .net та чим займаються .net-розробники. Христина поділилась перевагами роботи в IT і тим, що їй найбільше подобається в .net-розробці.

На фінальній конференції були відзначені кращі проєкти конкурсу, в якому брали участь індивідуальні конкурсантки і школи. Серед переможців – проєкт “Розмінування Чорного моря”, авторкою якого є Ковтун Софія та проєкт “Future health“ школи з міста Шостка, який пропонує вирощування мікрогріну, для практичного вивчення біології, фізики, підприємництва, й для поповнення шкільного меню свіжими вітамінами.

За результатами цього дня, 84% учасниць змінили свою думку на краще з приводу STEMу. 90% учасниць розвіяли упередження стосовно гендеру у сфері STEM. 60% захід допоміг визначитися із майбутнім кар’єрним напрямком.

“Для мене тема STEM – особлива та із особистою історією. Моя донька, яка раніше займалася математикою та інформатикою, через тиск стереотипів залишила це і не бачить себе більше у технологіях. Саме тому я вважаю своїм обов’язком змінити ситуацію зі STEM для інших дівчат. Натхненна це робити й надалі”, Орина Ігнатьєва, лідерка СSR команди компанії Infopulse.

Марина Саприкіна, Голова правління ГО Центр “Розвитку КСВ” та засновниця напряму “Дівчата STEM”, розповіла про невтішну ситуації з гендерною рівністю. Всьому світу потрібно щонайменше 100 років, аби її подолати. Стартапи, започатковані жінками, отримують лише 3% усіх венчурних інвестицій, наданих переважно тими компаніями, які також заснували жінки.

“Сьогодні ми проводимо захід з нагоди Дня дівчат у технологіях за важких обставин. В країні війна. І нам важливо говорити про STEM у контексті відбудови України, адже професії майбутнього нерозривно пов’язані з наукою і технологіями. Аби звернути увагу до жінок і дівчат у цій царині та подолати гендерну прірву, необхідно формувати партнерства, заручитися підтримкою чоловіків та залучати їх до жіночого руху STEM”, – переконана Марина Саприкіна.

На цьому підтримка та розвиток дівчат у STEM для Infopulse не завершується, а лише набирає обертів, оскільки компанія вважає, що залучення більшої кількості талановитих спеціалісток до технологічної сфери є важливим рушієм розвитку цього напряму.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Infopulse у співпраці з OntargIT автоматизував процеси бюджетування в ERP-системі Microsoft
  2. Компанія Infopulse оприлюднила фінансові показники за 2022 рік
  3. Як Infopulse створює сприятливі умови для жінок в ІТ-сфері

Коментарі