3_online_vorkshop_iz_kompaniieiu_Infopulse_Teachers2IT

Teachers2IT: Як пройшов 3 online-воркшоп із компанією Infopulse?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🔥 3 листопада пройшов третій online-воркшоп від Kharkiv IT Cluster в рамках проєкту Teachers2IT. На зустріч доєднались 95 вчителів із усієї України.

📢 Лалі Ліпартеліані-Бєдоєва — Senior HR Business partner з компанії Infopulse — на зустрічі детально розкрила тему «Особливості мотивації школярів у розрізі теорії поколінь».

Про що теорія поколінь?

💬 «Теорія поколінь — це не про відмінності! Я не дуже люблю поділяти або якось називати окремі спільноти та нав’язувати ярлики, бо теорія поколінь — не про це. Узагалі, людей за поколіннями поділяють через наявність певних цінностей, особливостей поведінки та навичок, які сформувались у дитинстві до 10-12 років.

Теорія поколінь розглядає покоління, які підростали в період тих чи інших видатних подій. Ті знання про світ, які набуті до 10-12 років, є базовими для формування у дитини звичок і цінностей»,— дає визначення Лалі.

Які завдання існують для різних поколінь?

Snymok-ekrana-2022-11-04-003044-640x361 Teachers2IT: Як пройшов 3 online-воркшоп із компанією Infopulse?

Кожне покоління має власне завдання, виходячи зі складнощів, які зустрілися на шляху в різний проміжок часу існування людства.

Зворотній зв’язок

Учасники залишилися у захваті від вебінару та від того, як Лалі ґрунтовно розкрила питання поколінь:

«Я вважала, що Y-покоління навмисно маніпулює, але, виявляється, вони справді такими є…. Дякую за інформацію, дуже цікаво!», — коментує у Zoom Наталя.

«Дуже цікаво, буду використовувати Ваш матеріал про покоління, Лалі, для спілкування з керівництвом», — пише в Zoom Олена.

Kharkiv IT Cluster вдячний Лалі та компанії Infopulse за те, що поділилися корисною та цікавою інформацією із учасниками проєкту Teachers2IT!

👉 Інформацію про початок четвертого воркшопу шукайте в телеграм-каналі для вчителів Teachers2IT

Телеграм-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Infopulse у співпраці з OntargIT автоматизував процеси бюджетування в ERP-системі Microsoft
  2. Proishov_druhyi_onlain_vorkshop
  3. vorkshop_-1_Teachers2IT

Коментарі