Infopulse підтримує лікарні Харкова в боротьбі з COVID-19

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Infopulse за підтримки Kharkiv IT Cluster зробив ремонт кисневої траси в обласній дитячій інфекційній лікарні та ремонт апарата штучної вентиляції легень (ШВЛ) у обласній інфекційній лікарні Харкова. Киснева траса допомагає хворим на COVID-19 пацієнтам насичувати організм киснем. Це запобігає ускладненням та мінімізує потребу застосовувати штучну вентиляцію легень. Апарат ШВЛ застосовують під час лікування хворих із тяжкими формами COVID-19.

Ремонт було здійснено в межах проєкту компанії Infopulse «Вантажівка здоров’я», мета якого допомогти медзакладам різних куточків країни в боротьбі з COVID-19. Проєкт реалізовується групою волонтерів компанії та за підтримки благодійного фонду «Діти надії та любові».

Станом на сьогодні проєкт реалізовано у 15 містах України, а сума волонтерських зборів та внеску компанії складає 1 909 670 грн. Усього медтехніки та засобів індивідуального захисту було закуплено на суму 1 827 615грн.

«Infopulse має представництва у 7 містах України (Київ, Харків, Львів, Одеса, Житомир, Вінниця, Чернігів), Польщі, Болгарії, США, і ми як соціально відповідальний бізнес підтримуємо та розвиваємо локальні спільноти. У Харкові компанія має представництво з 2017 року, налічує 71 спеціаліста.

Ми прагнемо надавати допомогу, яка буде актуальною і після завершення пандемії, та приноситиме користь пацієнтам лікарень у подальшому. Сподіваємося, що ремонт цього критично необхідного для лікування обладнання допоможе зберегти не одне життя», – говорить Любов Юденко, HR-директорка Infopulse.


Довідка

Infopulse – IT-компанія з 10-ка найбільших в Україні. Заснована у 1991-му, компанія налічує близько 2000 спеціалістів зараз. Infopulse є частиною провідної скандинавської IT-корпорації TietoEVRY та партнером із цифрових трансформацій для клієнтів з 30 країн світу.

Серед клієнтів компанії: BICS, Bosch, British American Tobacco, Citrix, Credit Agricole, ING Bank, Gorenje, Kärcher, METRO Cash & Carry, Microsoft, OTP Bank, Raiffeisen Bank Aval, UkrSibbank BNP Paribas Group, VEON, Vodafone та багато інших.

Спеціалісти Infopulse надають IT-сервіси широкого спектру: Digital Innovation, SAP & Microsoft, Cloud & DevOps, IT Security, Mobile & Web Development та інші.

Infopulse входить до рейтингу 100 найкращих аутсорсингових компаній Global Outsourcing 100® за версією міжнародної асоціації IAOP.

 

Коментарі