Grid Dynamics

Grid Dynamics. Цифрова трансформація, що долає всі виклики

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Grid Dynamics — міжнародний лідер у проєктуванні та впровадженні програм цифрової трансформації для найбільших компаній з фінансового, технологічного та рітейл-секторів, що входять у список Fortune 500. Компанія веде операційну діяльність з 2006 року, має штаб-квартиру у Каліфорнії та центри розробки у США та Східній Європі.

Grid Dynamics є публічною компанією, акції якої котируються на NASDAQ. Основні напрямки діяльності: Big Data, Data Science, AI, масштабовані сервіси для електронної комерції, DevOps, розробка та підтримка комплексних хмарних рішень.

Наразі Grid Dynamics об’єднує понад 4000 талановитих спеціалістів у 14-ти країнах світу та стабільно зростає.

grid-dynamics-414x311 Grid Dynamics. Цифрова трансформація, що долає всі виклики

Шляхи порятунку

У Grid Dynamics завжди існує актуалізований BCDR-план, завдання якого — гарантувати безперервність роботи бізнесу та безпеку наших спеціалістів. Залежно від рівня загрози він охоплює кілька сценаріїв, серед яких: повний перехід на віддалений режим роботи, релокація спеціалістів до безпечніших регіонів України чи до наших офісів за кордоном тощо. Саме ці сценарії компанія й активувала в умовах війни.

Від початку повномасштабного російського вторгнення Grid Dynamics організували евакуаційні автобусні рейси для своїх спеціалістів та їхніх родичів з центру та сходу України (переважно з Харкова, Києва та Дніпра) до львівського офісу та надавали поселення коштом компанії. Також налагодили перевезення жінок і дітей до Польщі та Молдови.

Особливий фокус робили на координацію та логістику: шукали транспорт, збирали дані про поточний стан на дорогах, надавали рекомендації щодо найбільш безпечних маршрутів. Розробили чат-бот, який дозволяв поділитися своєю локацією у дорозі.

Львівський офіс компанії став прихистком для сотень людей (колег, їхніх родин і друзів), а також десятків тварин. Команда закуповувала їжу, медикаменти, корм для тварин — усе необхідне. Оплачували також і номери у готелях, квартири, робили ротацію, щоб сім’ї з дітьми завжди були у комфортних умовах. Допомогу отримали всі, адже волонтерська команда працювала 24/7 без вихідних.

Команда на передовій: фізично та ментально

Grid Dynamics надає гуманітарну допомогу постраждалим через війну в Україні через різноманітні фонди та канали. Наприклад, у партнерстві з Британським Товариством Червоного Хреста компанія запустила внутрішню кампанію зі збору коштів на підтримку громадян. До неї долучилися теперішні та колишні спеціалісти компанії, а Grid Dynamics зобов’язалася подвоїти цю суму. Загалом зібрали більше £202 тис, що дорівнює ≈ 8 млн у гривневому еквіваленті. Раніше компанія вже перерахувала 1 млн грн для запуску цієї кампанії. Усі зібрані кошти спрямували на надання гуманітарної допомоги громадянам України.

Частина спеціалістів Grid Dynamics займається волонтерською діяльністю: закуповують медикаменти, допомагають з житлом та перевезенням, готують та пригощають їжею, надають комп’ютерну техніку, популяризують талановитих українських письменників серед західної аудиторії. Колеги активно допомагають не лише в Україні, а й у Польщі, Нідерландах та інших країнах.

Фахівцям, які вирішили захищати нашу країну, компанія продовжує виплачувати зарплату у повному розмірі зі збереженням робочих місць. Тих, у кого немає бойового досвіду, заохочує фінансово підтримувати перевірені волонтерські організації.

grid-dynamics-shlyahi-poryatunku-1-414x292 Grid Dynamics. Цифрова трансформація, що долає всі виклики

Стосунки з клієнтами під час війни

Усі ключові бізнес-процеси у Grid Dynamics стабілізовано та 100% спеціалістів відновили комунікацію з клієнтами. Неперервність робочого процесу дозволяє компанії вкладати у допомогу постраждалим. Попри воєнний час, команда зберегла всіх поточних клієнтів та залучила кілька нових завдяки швидкій стабілізації бізнес-процесів та постійній комунікації з замовниками.

Grid Dynamics засуджує дії російських агресорів та ініційовану ними війну проти українців. Компанія покинула ринок Росії та закрила свої офіси у Саратові та Санкт-Петербурзі. План виходу почали розробляти одразу після повномасштабного вторгнення Росії наприкінці лютого. Разом з тим, Grid Dynamics відкрила нові офіси у Швейцарії, Вірменії та Індії.

У пошуках найкращого ІТ-середовища

У Харкові знаходиться один із найбільших офісів Grid Dynamics в Україні. У компанії запевняють, що Харків надзвичайно сприятливий для розвитку ІТ-бізнесу, адже це місто добре відоме своїми технічними талантами та має добре розвинену IT-екосистему.

«Ми віримо у потенціал регіону та впевнені, що в майбутньому його роль у розвитку IT в Україні швидко зростатиме. Без сумніву, Харківський ІТ Кластер робить важливу роботу, об’єднуючи ключових гравців ринку та створюючи сприятливе середовище для технологічного бізнесу. Ми раді бути частиною цієї спільноти та ділитися своєю експертизою з іншими учасниками.

У воєнний час кожен працює понад своїх зусиль, але важливо говорити про це та обмінюватися своїми напрацюваннями. Будь-які виклики простіше вирішувати гуртом. Харківський ІТ Кластер є тим плацдармом, який дозволяє IT-компаніям тримати руку на пульсі та об’єднувати зусилля у вирішенні нагальних бізнес-задач. Усі разом ми наближаємо перемогу», – зазначають у Grid Dynamics.

 

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. G5 Game
  2. Новий мембер Харківського ІТ Кластера

Коментарі