Grid Dynamics відкриває представництво у Варшаві 🔥

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Grid Dynamics посилює свою присутність у Польщі та відкриває представництво у Варшаві. Це четвертий офіс компанії у регіоні після Кракова, Вроцлава та Гданська. У Варшаві планують найняти декілька сотень спеціалістів до кінця 2023 року.

Grid Dynamics (Nasdaq:GDYN) є одним із світових лідерів проєктування та впровадження програм цифрової трансформації для найбільших компаній з фінансового, технологічного та рітейл-секторів, що входять у список Fortune 1000. Представництва розташовані у США, Центральній та Східній Європі. В Україні Grid Dynamics входить до ТОП-20 найбільших IT-компаній України за версією видання DOU та має розробницькі центри у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та інших містах. Серед клієнтів — Google, Apple, Raymond James, Tesla, PayPal та інші технологічні та індустріальні гіганти.

«Завдяки розширенню присутності Grid Dynamics у Польщі ми отримуємо доступ до багатого та різноманітного ринку талантів», — коментує Леонард Лівшиць, CEO Grid Dynamics.«Локація у Варшаві стане ключовим фактором у досягненні нашої мети стати світовим лідером у впровадженні програм цифрової трансформації для компаній зі списку Fortune 1000. Польща перетворюється на технологічний хаб завдяки своїй готовності до цифрової трансформації, відкритості до інновацій та підтримці хмарних рішень. Ми вважаємо, що тут є багато технічних талантів, спільно з якими ми продовжимо найкращим чином задовольняти потреби наших клієнтів зі списку Fortune 1000».

Наразі у коворкінгу в центрі міста працює півсотні спеціалістів. Актуальні вакансії компанії можна переглянути за цим посиланням.

Серед технічних спеціалістів шукають передусім інженерів Big Data, Data Science, AI та DevOps рівня Middle та Senior. Охочих розпочати кар’єру в IT запрошують до інтернатури, яка відбувається офлайн та передбачає менторську підтримку, стипендію та забезпечення всією необхідною технікою. Взяти участь у стажуванні можна у всіх чотирьох представництвах Grid Dynamics у Польщі.

У Варшаві Grid Dynamics пропонує фахівцям гібридний формат співпраці, 5 додаткових днів до повністю оплачуваної відпустки на рік, приватне медичне страхування, корпоративну бенефітну програму, сучасний офіс, мультикультурне середовище, роботу з лідерами ринку та багато освітніх та кар’єрних можливостей.

Leonard-Livshyts-ta-Posol-SSHA-v-Polshhi-Mark-Bzhezinskyj-354x480 Grid Dynamics відкриває представництво у Варшаві 🔥

Леонард Лівшиць та Посол США в Польщі Марк Бжезінський

Наприкінці серпня Леонард Лівшиць, СЕО Grid Dynamics, прибув з бізнес-візитом до Варшави, у рамках якого зустрівся з Послом Сполучених Штатів у Польщі Марком Бжезінським, щоб обговорити екосистему інновацій у Польщі, а зокрема цифрову трансформацію, лідером якої є Grid Dynamics. Це була зустріч із представниками американської та польської бізнес-спільнот, а також членами уряду, інвестиційних фондів та системи освіти, на якій Леонард Лівшиць був ключовим спікером. Незадовго до того CEO Grid Dynamics відвідав польські локації компанії та поспілкувався зі спеціалістами.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Grid Dynamics
  2. Grid Dynamics
  3. Grid Dynamics

Коментарі