GlobalLogic у Харкові об’єднує 1000 талантів!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківська команда GlobalLogic перетнула важливу позначку для компанії та регіону та тепер об’єднує понад 1000 консультантів!

Харківський офіс компанії переживав різні часи: від зменшення кількості спеціалістів у 2014–2016 рр. до бурхливого росту протягом останніх 3 років. За цей період кількість інженерів. GlobalLogic у Харкові збільшилась у 2 рази та досягла свого історичного максимуму — 1000 інженерів. І це не фінальна цифра: наразі в нас відкрито майже 100 позицій для технічних спеціалістів, тож ми націлені на подальше зростання.

Варто зазначити, що основа нашого зростання не лише у залученні нових, але й в побудові довготривалих відносин з поточними спеціалістами — приблизно третина (28%) інженерів у Харкові вже понад 5 років у GlobalLogic та 10% – 10+ років.

Харківська команда втілює новітні інженерні проєкти на таких напрямках як: медицина, комерція, промисловість, технології. Крім цього, розробляються рішення пов’язані з фінансами, автомобілебудуванням і телекомунікаціями — загалом понад 135 проєктів!

Наталя Сіромаха, молодша віце-президентка компанії, лідерка харківського офісу GlobalLogic:

– Головна спеціалізація команди — медичні проєкти, яких абсолютна більшість у Харкові та досвід у яких вже перевищив позначку у 15 років. Наші фахівці створюють більше сотні програмних рішень різного рівня, які щоденно допомагають покращити та зберегти життя понад 20 млн людей в усьому світі.

Існує три категорії медичних пристроїв залежно від їх потенційного впливу на життя та здоров’я людини. Найскладніші з них — такі, неправильна робота яких (у тому числі через можливі помилки у програмному забезпеченні) може суттєво вплинути на життя та здоров’я пацієнта. Харківські інженери працюють з програмним забезпеченням для всіх трьох категорій пристроїв.

Так, у Харкові розробляють додатки для відстеження та аналізу здоров’я пацієнта, системи для передачі, обробки та зберігання медичних даних, а також програмне забезпечення та інформаційні екосистеми для пристроїв для надання першої допомоги та систем для автоматичного введення ліків в організм людини. Створювати подібні пристрої — велика відповідальність, тому інженери компанії регулярно проходять сертифікацію на дотримання стандартів якості.

Серед наших розробок – система швидкої перевірки вірогідності онкопатології родимки за фотографією, рішення для ранньої діагностики інсульту та інші. Детальніше з ними можна ознайомитись за посиланням. Більше про розробки.

Ще один стратегічний напрям діяльності GlobalLogic у Харкові — GlobalLogic Education.

Це співпраця з університетами та іншими навчальними закладами, що полягає у поліпшенні якості освіти в місті й впровадженні новітніх технологій у процес навчання. Разом з вишами експерти компанії актуалізують чинні та створюють спільні навчальні програми для певних спеціальностей, а також розробляють навіть програми для навчання викладачів вишів.

Про GlobalLogic в Україні

GlobalLogic – це міжнародна компанія, що надає послуги з розробки цифрових продуктів. Компанія допомагає своїм клієнтам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи та цифрові рішення для сучасного світу. Близько 90% проєктів GlobalLogic – це комплексні R&D-розробки. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг і експертизу
у різних галузях, компанія допомагає своїм клієнтам вийти на нові рівні можливого й прискорити їх перехід до цифрового бізнесу майбутнього.

У GlobalLogic більш ніж 300 клієнтів, і понад 80 із них входять до списку Fortune 500. Центральний офіс GlobalLogic розташований у Кремнієвій долині США. 26 центрів розробки і дизайн-центрів компанії розташовані по всьому світу і об’єднують понад 16 000 інженерів.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. GlobalLogic визнали лідером у сфері IT-послуг 2022 року

Коментарі