GlobalLogic— новий мембер Кластера!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Сім’я Харківського ІТ Кластера поповнилась новим членом — GlobalLogic, однією з провідних компаній не тільки в Україні, а і за її межами. Керівник Харківського офісу GlobalLogic Наталія Сіромаха розповіла нам про сфери роботи компанії, очікуваннях від співробітництва і рішенні приєднатись до Кластера. Детальніше читайте в статті!

GlobalLogic — міжнародна компанія, в якій більше ніж 16 000 інженерів по всьому світу. Компанія розробляє програмне забезпечення, надає цифрові інжиніринг послуги, займається складними R&D проєктами, консультує своїх клієнтів і допомагає з цифровою трансформацією їх бізнесу.

На рахунку GlobalLogic 20 років досвіду в різних індустріях, починаючи зі сфер охорони здоров’я і промисловості, і закінчуючи фінансами і медіа.

Наталія Сіромаха, молодший віцепрезидент і керівник харківського офісу GlobalLogic, розповіла про активний розвиток компанії в Харкові:

«Україна, зокрема Харків, — це частина CEE-регіону компанії. Тут ми фокусуємося на таких напрямках, як медицина, комерція, індустрія, технології, і на проєктах пов’язаних з фінансами, автомобілебудуванням і телекомунікаціями. 

Харків — один із хабів машинного навчання і штучного інтелекту. У нас велика експертиза в цій сфері, і ми один із центрів, як розвивається в цьому напрямку», — коментує Наталя.

«Зараз кількість інженерів компанії в Харкові наближається до 1000 спеціалістів. Ми активно співпрацюємо з університетами та іншими навчальними закладами. Разом з ВНЗ ми актуалізуємо наявні учнівські програми, а також створюємо сумісні учнівські програми з окремих спеціальностей. 

Ми фокусуємося на покращенні якості освіти у місті та впровадженні новітніших технологій в процес навчання. Для цих цілей в компанії виділений окремий напрямок — GlobalLogic Education».

Чому компанія вирішила стати частиною Кластера

Також Наталія розповіла, чому GlobalLogic вирішили приєднатись до Кластера і які у компанії очікування від взаємодії. 

Наталія вважає, що співробітництво з Кластером допоможе компанії вплинути на систему освіти, змінити навчальні програми, і продумати, як можна системно підійти до цього питання, і покращити його в рамках Харкова і України.

«Про Кластер ми дізнались дуже давно, ще з дня його заснування. Один з основних напрямків організації, який нам був цікавий, це промо Харківського регіону. 

Ми із задоволеннями підтримуємо різні програми, пов’язані з просуванням Харківського регіону, і Харкова, як освітнього, наукового, індустріального, і в першу чергу R&D хаба», — коментує Наталія Сіромаха.

«В Харкові зосереджені всі ті інженери та «Bright Minds», які допомагають розвивати ІТ, у нас багато унікальних спеціалістів. Наша компанія вважає, що просувати Харківський регіон у взаємодії з Кластером буде ефективніше.

За останній рік у Кластера були відкриті корисні напрямки і проєкти: IT Loyalty, IT Airport, Smart City, Kids2IT і багато інших. Зі своєї сторони ми готові допомагати Кластеру нашою експертизою, а також підтримувати у просуванні Харківського регіону і розвитку освіти».

Харківський ІТ Кластер націлений на те, щоб покращувати якість освіти і просувати Харків, як ІТ-локацію. Ми будемо раді реалізовувати ще більше освітніх проєктів разом з GlobalLogic!

А також читайте, як пройшла зустріч наших мемберів!

Коментарі