New Members Welcome: результати зустрічі

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

25 лютого Харківський ІТ Кластер зібрав учасників організації на щомісячний New Members Welcome. На зустрічі чинні мембери Кластера знайомились з компаніями-новачками, обмінювались досвідом і враженнями.

На заході зібрались представники компаній-мемберів: Agilites, Apollo Dev (Houston Software), Artjoker, Beetroot AB і CodeIT. Заглянули до нас і Consulting Digital Transformation of Ukraine, Devpace, IFS Ukraine, Intellias, IT-Jim, і Yael Acceptic. В гості заглянули наші партнери: ПАО Банк Восток и UKRSIBBANK.

В цей раз ми зустрілись в офісі GlobalLogic. Це одна із найбільших ІТ-компаній Харкова, яка у лютому стала нашим мембером. Наталія Сіромаха, молодший віцепрезидент і керівник харківського офісу компанії, розповіла про сфери роботи GlobalLogic і чому вони вирішили приєднатись до Кластера.

Ольга Шаповал, виконавчий директор Кластера, розповіла про сфери роботи Харківського ІТ Кластера і про переваги співробітництва з нами: про вигідне страхування, юридичну допомогу та інших value.

1-61-scaled-414x276 New Members Welcome: результати зустрічі

Гості представили свої компанії, коротко розповіли про сфери їх діяльності і про можливості співробітництва. Після короткої перерви на каву Харківський ІТ Кластер представив Ніколаса Дзаганія, коуча з майндфулнес.

Майндфулнес — це усвідомленість і присутність в теперішньому моменті. Завдяки цій методиці люди краще концентруються на роботі і з легкістю можуть нейтралізувати те, що їх відволікає. Ніколас разом з компанією BitBetter популяризує майндфулнес-підхід в інших компаніях. Також Ніколас — організатор турнірів із інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед ІТ-компаній.

Наші мембери змогли поспілкуватись у неформальній обстановці, обмінятись враженнями і розслабитись на майстер-класі.

Харківський ІТ Кластер збирає мемберів кожного місяця. Наступної зустрічі буде не менш цікаво, ми готуємо багато корисної інформації і знайомств!

Коментарі