IT-Jim — новий мембер Кластера

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер продовжує розширюватись! До нас приєдналась компанія IT-Jim! Що це за компанія, і чому вона вирішила стати частиною нашої організації ми розповімо в статті.

IT-Jim — це харківська компанія, яка зосередила в своїй команді експертів з науковим бекграундом у різних математичних напрямках.

Сфери роботи організації:

  • комп’ютерний зір;
  • машинне навчання;
  • розробка і використання штучного інтелекту.

IT-Jim почали свою роботу у 2015 році, але на рахунку компанії вже багато актуальних проєктів, які націлені покращити структуру міста.

«Ми вузькоспеціалізована компанія, яка займається розпізнаванням об’єктів, трекінгом, обробкою зображень і відео, розпізнаванням патернів. Це актуальні завдання зараз», — поділилась Дарина Песина, проект-менеджер IT-Jim.

Компанія часто проводить відкриті лекції і воркшопи, навчаючи інших людей у сфері своєї роботи. Один із пріоритетів компанії — це висококваліфіковані фахівці, саме тому компанія займається навчанням своїх кадрів.

Рішення компанії стати частиною Кластера

Дарина Песина поділилась, як прийшло рішення приєднатись до Кластера, і які очікування у компанії від співробітництва:

«Всі ІТ-ком’юніті Харкова знають про існування Кластера. У нас декілька причин, чому ми вирішили приєднатись до організації. З одного боку, ми хотіли б стати більш відомими. Поки що область нашої роботи не всі відчувають і розуміють. Ми хочемо це змінити й показати, що наші задачі можуть бути цікавими і корисними для інших. Хочеться бути частиною чогось великого і важливого».

Дарина розповіла про те, що компанія сподівається знайти партнерів, які хотіли б співпрацювати в їх області. IT-Jim працює з університетами і фокусується на тому, щоб сучасні студенти навчались тому, що актуально на ринку. У спеціалістів компанії IT-Jim є досвід у викладанні і експертиза в цій області.

«Ми знаємо, що Кластер взаємодіє з університетами, здійснює багато освітніх проєктів. Наша компанія також в цьому зацікавлена. В рамках організації ми готові робити свій внесок у розвиток Харкова, як першої ІТ-локації в Україні».

Дійсно, один із пріоритетів роботи Харківського ІТ Кластера — це якісна освіта. З нетерпінням чекаємо, щоб реалізувати якомога більше цікавих проєктів разом з компанією IT-Jim.

А також читайте про те, як пройшла зустріч наших мемберів!

Коментарі